Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

CREAM Bike Čeladná startuje 24.8.2019

11.7.2019 10:09

V sobotu 24. srpna odstartuje 6. ročník jedinečného a již závodu CREAM Bike Čeladná, který se koná v malebném prostředí Beskyd. Start a cíl závodu je umístěn v areálu Základní školy Čeladná.

Bookmark and Share

Závod je určen pro všechny milovníky cyklistiky. Vybírat si mohou ze dvou délek tras (A - 50 km a B - 22 km), které umožní vzájemně si poměřit síly v rozmanitém terénu.


Tváří závodu je již tradičně Radim Kořínek, účastník OH v Sydney a Athénách, který se také podílel na vytvoření závodních tratí. Účast potvrdil i několikanásobný olympijský medailista Jaroslav Kulhavý.


Pro děti všech věkových kategorií jsou připraveny bikerské závody v bezpečí areálu základní školy Čeladná s možností vyzkoušet si hned několik dovednostních disciplín.


Pro všechny návštěvníky CREAM Bike Čeladná je připraven bohatý doprovodný program a pro děti den plných zážitků a soutěží. Chybět nebude ani Oranžové kolo Nadace ČEZ, díky němuž bude mít každý možnost podpořit místní dobročinné organizace výměnou za najeté metry na cyklistickém trenažeru. Všichni návštěvníci se také mohou těšit na sportovní exhibice, zábavné atrakce, hudební doprovod, tombolu a stánky.
 

Lenka Ptáková

Diskusní fórum pro: "CREAM Bike Čeladná startuje 24.8.2019"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |