Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

JUNIOR cup – cyklistika ušitá přímo na míru dětem

12.8.2019 11:58

Co říkáte na to vyvětrat poslední prázdninový víkend vaše děti, než usednou opět do lavic? Mají rády kolo? Vy zase nechcete běhat někde po lese a to vše jen proto, že vaše ratolest bude pár minut závodit? Zkuste s nimi přijít na JUNIOR Cup!

Bookmark and Share

Bude to den plný cyklistiky a zábavy a ke všemu nemusíte jezdit nikam daleko, závody se totiž odehrají přímo v centru Hradce Králové v krásném prostředí Šimkových sadů 31. 8. 2019!

 

Na start se děti mohou postavit hned dvakrát! Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na odpolední hlavní závod. K tomu všemu nám Jaroslav Kulhavý, vítěz OH a mistr světa, podepsal 3 dresy ze své vlastní kolekce dresů Kalas, které dostanou 3 šťastlivci, které budeme losovat z účastníků dopolední časovky.

 

Celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška, jediný český držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour. S ním bude rozdávat úsměvy a jezdit jako předjezdec Barbora Průdková, čerstvá Mistrně ČR ve sprintu a dvojnásobná medailistka z ME v téže disciplíně. Pro ty, kteří by si chtěli od našich osobností odnést domů nějakou památku ze závodního dne, budou připraveny podpisové kartičky, které Vám milerádi podepíšou.

 

Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem pak krásná pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou medaili vytvořenou pouze pro tento závod.

 

Během celého dne bude pro děti a jejich rodiče připraven doprovodný program. Poslední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup! Partnerem projektu je město Hradec Králové. Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.sportasistent.cz a na facebooku.
 

Jan Hruška

Diskusní fórum pro: "JUNIOR cup – cyklistika ušitá přímo na míru dětem"

Názor Autor Datum a čas
RE: JUNIOR cup – cyk... Linda Hrbková 1. 9. 2019, 20:52

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu