Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Výhodné nákupy a slevy pro všechny na Tipli

16.4.2020 08:56

Také milujete nákupy? A co říkáte na to, že při nakupování můžete část svých finančních prostředků získat zpět? Možná si nyní povzdechnete, že je to pouhý sen. Tak neváhejte a proměňte jej v realitu a to díky portálu Tipli.cz.

Bookmark and Share

S nákupy na Tipli šetříte


Tipli je cashback portál, který nabízí nejen slevy na nakupování ve vašich oblíbených obchodech, ale také vrácení části finanční částky z uskutečněného nákupu. Je to odměna pro vás za nákup přes portál. Není v tom nic složitého, stačí se zaregistrovat na portálu, vybrat si svůj oblíbený obchod, do kterého se přes portál přepnete, a pak už nakupujete tak, jako v každém jiném e-shopu. Vybrané zboží zaplatíte, ale rozdíl je v tom, že během chvíle získáte zpět na svůj účet finanční částku odpovídající avizované slevě.


Tipy pro vás


Jarní období přímo láká k nákupu nové obuvi. Díky Tipli můžete nakupovat obuv se zajímavými slevami ve výši až do 50%, nebo lze využít dopravu zdarma. Vybrat si tak můžete botky do práce, dětem do školy, na výlety do přírody nebo třeba na kolo. Mimochodem, i kolo nebo komponenty na něj, si můžete na Tipli také objednat. V nabídce naleznete jak kola horská, tak i silniční, crossová, dětská a samozřejmostí jsou i velmi oblíbená elektrokola.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Výhodné nákupy a slevy pro všechny na Tipli"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |