Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kde to v ČR rozjet na singltreku?

29.6.2020 11:04

Milujete jízdu na kole, ale rádi byste si vyzkoušeli i něco jiného než klasickou vyjížďku po okolí či cyklistické stezce? Vyzkoušejte singltrek! Více i méně náročných trailových areálů najdete v České republice více než dostatek.

Bookmark and Share

Zdroj: Unsplash

 

Nejstarší a nejrozsáhlejší trailový areál najdete v Novém Městě pod Smrkem. Na svahu hory Smrk zažijete stoupání po hrbolatých terénech, divoké sjezdy mezi stromy a prudké zatáčky, které prověří techniku vaší jízdy. Výlet navíc můžete spojit s pobytem v Lázních Libverda a klidnějšími projížďkami po severu Čech.


Dravé traily nabízí i Rychlebské stezky v Jeseníkách, kde se vyburácí pohodáři i adrenalinoví nadšenci. Překonávat budete skalky, pařezy a bujné kořeny. Sedm skvělých tras různé náročnosti si sjedete i poblíž turisticky atraktivní lokality Broumovsko. Překonávat je můžete během odpočinkového pobytu v Trutnově.


Přes třicet kilometrů tras poblíž Nového Města na Moravě si mohou vyzkoušet i lidé na kolečkovém křesle nebo handbiku. Jednodušší stezky nabídne také jihomoravská Jedovnice, ve které nenajdete žádné prudké výjezdy a sjezdy. Traily představují skvělý jednodenní výlet při pobytu v Brně, pokud zde ale strávíte delší čas, vyrazte na cyklovýlet i do krajiny Moravského krasu.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Kde to v ČR rozjet na singltreku?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |