Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Zpátky na kola s novým příslušenstvím

7.8.2020 07:13

Kolo se během koronavirové krize stalo pro mnoho osob bezpečným dopravním prostředkem. Jiní se po týdnech, kdy byli zavření ve svých domovech, na kola začínají vracet. Všem by se mohlo hodit několik vychytávek, které jim jízdu na kolech zpříjemní.

Bookmark and Share

Cyklistické výrobky značky BBB jsou cenově dostupné a byly navrženy na základě zkušeností nizozemských zakladatelů značky Chrise Kopperta a Franka Moonse. Fungují i vypadají skvěle.


Vidět a být viděn je patří k základním podmínkám bezpečné jízdy na kole. Předním světlem s bezkonkurenčním poměrem výkonu a velikosti je Nanostrike 400 BLS-130 pro silniční i horská kola, včetně dětských modelů. Disponuje denním blikáním pro dobrou viditelnost se světelným tokem 400 lm. Pokud jezdíte ve městě, můžete zvolit režim City s pouhými 15 lm, ale velmi dlouhou životností. Světlo se dodává včetně pásku (StrapFix BLS-192), který slouží k jeho uchycení na řídítka o průměru 22-52 mm a je kompatibilní také s aero řídítky. Optimální výkon předního světla zajišťuje hliníková hlava s chladicím systémem AirFlow (ACS).


Dnešní chytré telefony už dávno neslouží jen pro telefonování, psaní zpráv či vyhledávání informací. Snadno mohou nahradit i další přístroje díky široké nabídce aplikací. Místo cyklocomputeru  si tak můžete na řídítka svého kola připevnit smartphone a budete mít veškerá potřebná data ke své jízdě, mapy, navigace i tipy z internetu na zajímavá místa k návštěvě ihned po ruce. Musíte mít ale mobil na kole pořádně připevněný. Snadno si nainstalujete například zajímavý držák smartphonu Warden BSM-41. Hodí se jak na horská, tak i na silniční kola. Pokud máte doma zdatného malého cyklistu, držák lze použít i na kolo dětské. Pro instalaci je určena zadní lepicí deska 3M VHB. Povrch očistěte smirkovým papírem a čistícím hadříkem a držák snadno přilne téměř k jakémukoliv typu povrchu.  Pro optimální viditelnost toho, co je na displeji, si můžete nastavit pozorovací úhel podle svých potřeb. 

 

Více informací najdete zde: https://bbbcycling.com/cz_cs/

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Zpátky na kola s novým příslušenstvím"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |