Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Multifunkční dětský vozík Burley ocení aktivní rodiče malých dětí

12.8.2020 11:40

Narození potomka neznamená konec vašich sportovních a outdoorových aktivit. Naopak, pokud zvolíte správné vybavení, můžete si výlety do přírody užívat i s vaším malým dítětem. Parťákem a dobrým pomocníkem vám bude multifunkční dětský vozík Burley, se kterým můžete vyjet na kole, do terénu i do města. Využijete ho až do 4 let vašeho dítěte.

Bookmark and Share

Americká značka Burley se výrobou a vývojem dětských vozíků za kolo zabývá již od roku 1978 a za svoji existenci vozíky Burley povozily po celém světě statisíce dětí. Při jejich navrhování se musí dodržovat přísné bezpečnostní standardy, protože vozíky během jízdy musí zajišťovat dětem maximální bezpečí a komfort. Pohodlné svezení zajišťuje dětem plně funkční odpružení kol a polstrovaná sedačka, nepromokavý materiál a vodotěsné zipy. O bezpečnost vašeho dítěte se stará pevná konstrukce vozíku a hlavně pětibodový bezpečnostní pás.


Jednoduchá manipulace a multifunkčnost


Dětský vozík Burley připevníte jednoduše k zadnímu kolu svého bicyklu. Upevnění je řešeno tak, že při případném pádu cyklisty se vozík spolu s ním nepřevrátí. Jakmile vozík odpojíte od kola, můžete doplnit buď kočárkový, nebo joggingový set a použít vozík jako kočárek. Joggingový set, tedy velké (16“) přední kolo, se doporučuje použít v případě, že chcete jít s vozíkem běhat, bruslit nebo pro náročnější výpravy do terénu. Vozík za kolo můžete používat i v zimě, kdy vozík doplníte ski setem, tedy kola nahradíte lyžemi, k vozíku připevníte teleskopické tažné tyče, polstrovaný bederní popruh si uvážete přes ramena a můžete vyrazit do bílé stopy.

 

Dětský vozík Burley D’Lite Single


Pro jedno i pro dvě děti


Dětský vozík Burley můžete pořídit jako jednomístný (model Burley D’Lite Single) nebo pro sourozence i jako dvoumístný (model Burley D’Lite X). Do vozíku lze dokonce dát i miminko zhruba od 6 měsíců, a to díky speciální sedačce, která díky svému polstrování vylepšuje pozici dítěte při sezení.


Vnitřní prostor vozíku je dostatečně veliký, vejde se do něj pohodlně dítě s cyklistickou helmou na hlavě a zbude mu i místo na polštářek a hračky. Rodiče zase ocení velký zavazadlový prostor a rychlé skládání například do kufru auta.

Dětský vozík Burley D’Lite Single zakoupíte za 19 990 Kč na webu společnosti AZUB Bike, která značku Burley v České republice exkluzivně zastupuje.

 

AZUB Bike


Specialista v oblasti alternativní cyklistiky dodává již 20 let na český a slovenský trh neobvyklé a netradiční cyklistické produkty. Vyvíjí lehokola vlastní značky AZUB, která slaví úspěch po celém světě. Do České republiky a na Slovensko AZUB naopak přináší kvalitní a funkční cyklovýrobky, jako jsou dětské vozíky Burley, skládací kola a elektrokola Tern, vysoce odolné a funkční vybavení Ortlieb, britská kožená sedla Brooks a mnoho dalšího. Více info hledejte na www.azub.cz.

 

Kateřina Kršková

Diskusní fórum pro: "Multifunkční dětský vozík Burley ocení aktivní rodiče malých dětí"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |