Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Všechno, co jste chtěli vědět o tonálním krému

22.9.2020 08:17

Stručný beauty-článek, který dá odpověď na všechny otázky ohledně této kategorie prostředků.

Bookmark and Share

Jaké jsou typy tonálního krému?

Tekutý tonální krém je nejpopulárnějším formátem tonálního prostředku, neboť se nejsnáze aplikuje. Navíc je možné zvolit variantu, která vyhovuje právě vašemu typu pleti a zaručuje další výhody.

Jaký může být tonální krém?

Hydratační tonální krém

Tonální krém s aktivními hydratačními a výživnými látkami ve složení (kyselina hyaluronová, vitamín E a různé výživné oleje) je ideální řešení pro suchou a zralou pleť. Takový tonální krém zaručuje péči o pleť na delší dobu a nezdůrazní drobné nedostatky pleti a vrásky.

Matující tonální krém

Nejlepší výběr pro mastnou pleť. Obvykle ve složení takových prostředků nejsou oleje, takové krémy mají lehkou texturu a matný finiš. Často ve složení takového krému můžete najít minerální mikročástice a další komponenty, které kontrolují vylučování kožního mazu a zabraňují vzniku mastného lesku na pokožce.

Opalovací tonální krém

Každý den je pokožka vystavena negatuvním účinkům slunečních paprsků, proto je pro dívky s velmi světlou nebo citlivou pokožkou lepší použít tonální krém s SPF-filtry. Pamatujte si, že slunce působí na pokožku i v chladném ročním období. Dámy, které nemají citlivou pokožku mohou používat tento druh tonálního krému v horkém ročním období, aby si neaplikovali na pokožku hned několik prostředků.

Voděodolný tonální krém

Je to tonální prostředek, který vydrží i během horkého dne na mořském pobřeží nebo přívalového déště.
Používat tento prostředek denně profesionálové nedoporučují. Odolnost se často dosahuje díky silikonům a minerálním olejům ve složení, které mohou ucpávat póry.
Odlíčit voděodolný tonální krém musíte speciálním prostředkem – například hydrofilním olejem.

Tonální krém s částicemi, které odrážejí sluneční světlo

Takový krém zajišťuje přirozený lesk pleti díky obsahu částic, které odrážejí sluneční světlo. Dívkám se suchou a normální pokožkou k dosažení takového efektu lze směle aplikovat tonální krém na celý obličej, ale pro majitelky mastné pleti se vyplatí projevit opatrnost. Pokud jsou ve složení krému příliš viditelné částice, na obličeji mohou vypadat jako mastný lesk. Proto raději používejte takový tonální krém místo rozjasňovače.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Všechno, co jste chtěli vědět o tonálním krému"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |