Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Adel a Pichlíková vítězi Kross Harrachov!

21.9.2020 13:33

Osmý díl seriálu NOVA CUP a současně závěrečný závod ŠKODA AUTO Český pohár horských kol v maratonu Kross Harrachov ovládli Filip Adel a Jana Pichlíková.

Bookmark and Share

NOVA CUP - Kross Harrachov - start Elite

 

Čtvrté vítězství v Harrachově si připsal na této trati neporazitelný Filip Adel (Superior Velsbike). V sobotním závodě zdolal jako první nejnáročnější trasu o délce 125 kilometrů s převýšením přes 4.000 výškových metrů za 5 hodin a 53 minut. Přestože jeho úvod nezačal na trase Corny jízda dle představ, když po brzkém chladném startu v 7:00 a pár úvodních kilometrech řešil defekt zadního kola, kdy ztratil na čelo závodu více jak čtyři minuty, dokázal díky skvělé formě a znalosti trati v Krkonošském národním parku nemalou ztrátu v průběhu závodu dohnat. V cíli v biatlonovém areálu Na Kolečku porazil o více než minutu Michala Kaněru (Ghost Team) a Michala Bubílka (Kross Bike Ranch Team, +3:20).
 

NOVA CUP - Kross Harrachov - Michal Kaněra


Mezi ženami si pro suverénní vítězství v čase 6 hodin a 29 minut přijela Jana Pichlíková (Kross Bike Ranch Team) s náskokem pětačtyřiceti minut na Nikol Flašarovou (Bike Hero) a Lenku Fridrichovou (Ghost Team).
 
Béčkovou trať o délce 42 kilometrů ovládli Adam Lávička z Kross Bike Ranch team a Kristýna Pejšová z Ghost Team.
 
Na trase Nova jízda se z vítězství radoval Jakub Tesař (ACT lerak Blansko) a Zuzka Krátká v barvách týmu Bike Freaks Holice.

Účast na závodě nevynechal hejtman Libereckého kraje Martin Půta, ten slavnostně odstartoval závody dětí a prostřední trasu na 42 kilometrů.
 
Seriál NOVA CUP pokračuje 28. září závodem Mitas Gočárovy schody a 3. října vyhlášeným závodem v Mikulově. 17. října se pak uskuteční závěrečný podnik Alpa Hradec Králové.

NOVA CUP - Kross Harrachov - děti vyhlášení

 

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "Adel a Pichlíková vítězi Kross Harrachov!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |