Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Termální voda: utajený základ zdravé pleti

29.10.2020 10:08

Kdo by nechtěl, aby jeho pleť stárla pomaleji! Od toho tu jsou kosmetické přípravky na bázi termální vody s omlazujícím účinkem od Vichy. Slavná francouzská značka nabízí produkty s jedinečným složením: obsahují termální vodu z 2500 metrů hlubokého pramene ve francouzském městě Vichy.

Bookmark and Share

Specifika výroby a poslání společnosti
Značka už dlouhou dobu spolupracuje se specialisty v oblasti dermatologie, dietologie a gynekologie. Vichy Laboratories je jednou z nejstarších kosmetických laboratoří na celém světě. Právě zde se vyvíjí nové hypoalergenní a nejúčinnější receptury a formule, které jsou schopné přizpůsobit se individuálním potřebám pokožky.

K výrobě produktů se používají vysoce účinné přírodní a syntetické složky, které mohou ovlivnit funkční aktivitu kožních buněk. Jako aromatické přísady se používají pouze ty látky, které nejsou zakázány právními předpisy EU.

Všechny produkty jsou testovány pomocí více než 50 metod a před uvedením do prodeje procházejí klinickými zkouškami. Každá účinná látka a budoucí kosmetický přípravek se testuje v laboratorních podmínkách (in vitro) a poté v klinických podmínkách (in vivo). Produkty Vichy nejsou testovány na zvířatech!

Posláním společnosti Vichy je vytvářet kosmetické výrobky, díky nimž lidé budou zdraví, mladí a atraktivní v různých věkových obdobích bez ohledu na vnější negativní faktory a životní styl.

Sortiment
Katalog značky obsahuje 6 hlavních kategorií (obličej, vlasy, tělo, slunce, make-up, pro muže). Velké množství různých kosmetických přípravků dokáže vyřešit téměř všechny potřeby spotřebitelů.

V závislosti na typu a charakteristických problémech s pokožkou existují následující základní série kosmetických přípravků Vichy:

  • Aqualia Thermal. Dlouhotrvající zvlhčující přípravky pro citlivou pokožku (až 48 hodin).
  • Purete Thermal. Čisticí řada zahrnující produkty, které pomáhají chránit pokožku před nepříznivými účinky vnějších negativních faktorů. Pečující výrobky odstraňují pocit napjatosti a suchosti a poskytují pocit pohodlí po dobu 24 hodin.
  • Normaderm. Řada určená k ošetření různých typů problémové pokožky. Obsahuje kolagen, elastin a aminokyseliny - tedy složky, které nasycují pokožku vitamíny, vyhlazují vrásky, podporují obnovu pokožky a okamžitě jí dodávají krásný a zdravý vzhled. Kromě toho pomáhají odstranit pustuly a černé tečky, normalizovat práci mazových žláz.
  • Vichy Liftactiv. Systém odborné péče k odstranění projevů stárnutí pokožky: vrásky, pigmentace a tón pleti. Je rozdělena na dvě kategorie: Liftactiv Retinol (30-40 let) a Liftactiv CxP (40-50 let).

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Termální voda: utajený základ zdravé pleti"

Názor Autor Datum a čas
RE: Termální voda: u... Blahoslav 8. 2. 2023, 19:59

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |