Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nachystejte kolo! Je čas šlápnout do pedálů!

22.2.2021 08:00

Zima se pomalu loučí a na čase naplánovat první jarní výšlap. Rezervujte si v kalendáři pár volných dní a dejte si pořádně do těla. Správný čas pro přípravu na letní sezónu je právě teď!

Bookmark and Share

Přifoukněte gumy a vyzkoušejte brzdy! Kolo musí být v té nejlepší kondici než se rozhodnete ho po zimní pauze opět plně využít. I vy se raději pořádněte protáhněte a rozehřejte svaly, než opět po zimě vyrazíte. Máme pro vás tip na trasu, kde nebude na odpočinek čas, ale za to vás čeká nádherná krajina, kterou stojí za to projet a  prozkoumat.


Vydáme se do Těšínského Slezska a vystoupáme až na vrchol Lysé hory! Na kolo nasedněte u hotelu v Malenovicích a vydejte se po zelené do Staškova. Ze Staškova dále vystoupáme až na Butořanku a odtud po modré do Muchovic, na Kobylanku a až na rozcestí Zimný. Po asfaltce stoupáme vzhůru až na Lysou horu, která je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd.


Zpátky se vydejte po modré k rozcestí Pod Kykulkou a pak prudce k hotelu Bezruč, odkud jste vyjeli. Jako odměnu za úspěšné absolvování nelehké trasy, doporučujeme rezervovat hotel v Beskydech vybavený bazénem a nebo alespoň saunou.


Tipy na ubytování v Beskydech najdete na webu Hotely.cz.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Nachystejte kolo! Je čas šlápnout do pedálů!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |