Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Co by měla splňovat funkční lahev na kolo?

19.3.2021 12:18

Je pro vás cyklolahev jen běžné spotřební zboží nebo jejímu výběru věnujete větší pozornost a potřebujete, aby splňovala nejrůznější požadavky?

Bookmark and Share

 Lahev, která vám bude dělat společnost na krátkých vyjížďkách i několikadenních trecích, by podle nás určitě měla měla splňovat několik základních parametrů: snadná údržba, nízká hmotnost, pohodlné držení a pití, nepropustnost a těsnění. Když navíc ještě přidáme ekologii a lokálnost, bestseller je na světě.


Představujeme vám lahev věrnou svému jménu – Zdravou lahev, kterou si zamilujete hned z několika důvodů. Proč stojí za vaši pozornost?


Funkčnost na prvním místě


Zdánlivě lahev na kolo jako každá jiná. Zdravá lahev má ale několik klíčových vlastností a vychytávek, které z ní dělají unikátní produkt ve své kategorii.

Lahve lze mýt myčce, ohřívat v mikrovlnce i vyvařovat, a nápoje do nich můžete lít ledové i horké až do 100 °C. Díky lehké transparentnosti vždycky uvidíte, kolik tekutiny je v lahvi. Můžete si vybrat z objemů O,5 l, O,7 l a 1 l v různých designech.

Každá lahev má uzamykatelnou zátku, která perfektně těsní a funguje se všemi typy nápojů včetně sycených. Otvor pro doplňování tekutin a čištění je dostatečně široký, aby údržba byla snadná. Při jízdě na kole lze jednoduše lahev otevřít jednou rukou.


Šetrná k životnímu prostředí


Jedná se o výrobek tuzemské značky s výrobou v České republice. Výroba Zdravé lahve tolik nezatěžuje životní prostředí, jako tomu je při nákladném dovážení plastových produktů především z Číny.

Zapomeňte na nezdravé nekvalitní plasty, ze kterých jsou často cyklolahve vyráběny. Materiál, ze kterého je lahev vyrobena, je lékařský a farmaceutický polypropylen, který je naprosto zdravotně nezávadný. Lahev neobsahuje ftaláty, těžké kovy ani Bisfenol A. Výhodou materiálu je také absence typického zápachu běžných plastových lahví.


Lahev je plně recyklovatelná. Než ji ale ekologicky zlikvidujete, bude vám plnohodnotně sloužit minimálně několik let.


Životnost prodloužíte náhradními díly


Možnost dokoupit si náhradní díly a příslušenství je k nezaplacení. Často se u jakýchkoliv lahví opotřebuje víčko s pítkem mnohem více než samotná lahev, ale vyhodit ji musíte jako celek a koupit si novou. Zdravá lahev nabízí možnost dokoupit si jednotlivě náhradní víčka, zátky nebo těsnění. Můžete tak prodloužit životnost lahve až několikanásobně, nebo si měnit barevné prvky podle nálady. V příslušenství také najdete praktické termoobaly, které udrží nápoj dlouho studený nebo naopak horký a také šejkr sítko, díky kterému si v mžiku vyrobíte koktejl nebo proteinový nápoj.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Co by měla splňovat funkční lahev na kolo?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |