Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

7. 5. 2015 - 10. 5. 2015

Taurská cyklostezka – Krimmelské vodopády, Kaprun, Zell am See

Zájezd je určen všem milovníkům pohodové cyklistiky a krásné přírody. Etapy s maximálním převýšením do 400 m, všechny etapy mají kratší varianty. Během zájezdu projedete na kole nejzajímavější oblasti Rakouska. Navštívíte Krimmel a jeho věhlasné vodopády, projedete kolem Zellerského jezera, na dosah budete mít ledovcovou oblast na Kitzsteinhornu. Projedete se cyklostezkou podél řeky Saalach. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi na všech typech kol. Obtížnost: 1 (asfalt, šotolina).
Více informací zde »

7. 5. 2015 - 12. 5. 2015

Lago di Garda na kole

Lago di Garda je ráj, jehož krásy lze těžko popisovat. Kombinace pláží, palem, citrusů s okolními vysokými horami evokujícími fjordy, malá, historická italská městečka, vše pefektně promíchané s italskou elegancí a skvělou kuchyní. Lago di Garda je evropský cyklistický pojem, zejména pro kolo horské. Málokde totiž najdete takovou koncentraci tras a dechberoucích výhledů a nádherné přírody. Tento cyklozájezd orientujeme na kvalitu – od luxusního autobusu, skvěle hodnocený hotel ve městě přímo u jezera, až po nabídku sportovních aktivit pod dohledem česky mluvících instruktorů. Navíc nemusíte mít kolo vlastní, ale zapůjčíme Vám naše! Na tento zkrácený týden budete dlouho vzpomínat.
Více informací zde »

9. 5. 2015 - 16. 5. 2015

KRÉTA NA KOLE - letecky do hotelu s polopenzí

<p><b>KRÉTA NA KOLE - aktivní dovolená - cykloturistika </p><p> - cyklo zájezd s luxusním zázemím hotelu a bohatou polopenzí</p></b><p> <p>Už bylo dosti na počasí nejisté MALORKY a nemístně drahých KANÁRŮ. A tak jsme 2x na rozježdění vyzkoušeli okolí města Pafos na JZ ostrova KYPR a v roce 2013 jsme pro vás připravili další ostrov, a to KRÉTU. Letecky z Prahy do 3 hvězdičkového hotelu s polopenzí a ještě k tomu za moc pěkné peníze! Hotel a naše základna pro vyjížďky do hor i podél pobřeží je v oblasti Kavros, která se nachází na severním pobřeží mezi městy Chanie a Rethimno. Je to v místech, kde je Kréta nejužší a na jižní pobřeží to máte po silnici jen 30 kilometrů. Kréta sice patří mezi rozvojové oblasti, ale turismem se intenzivně zabývá. Udělají vám vše, co vám na očích uvidí. O jídle se ani nemusíme moc zmiňovat – určitě si pochutnáte na krétských specialitách. Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativní výletů a nebo je možno si najmou autíčko k samostatným výletům. </p> <p><a href=http://youtu.be/E6hC0Sy2lzQ><b>Prohlédněte si fotky na YouTube</b> - zde klikni</a></p>
Více informací zde »

13. 5. 2015 - 18. 5. 2015

MAĎARSKO

CYKLOTURISTIKA S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A POSEZENÍM VE SKLÍPKU: Miskolc-Tapolca - NP Bukové hory - Bogács - Poroszló - Tisza - Eger - Egerszalók - Szilvásvárad - Szalajka-Völgy - Lillafüred...<P>Plánované trasy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a lze je v případě zájmu jak zkrátit, tak i prodloužit. Sportovní program je každý den možné kombinovat s relaxací v termální léčivé vodě a s posezením u dobrého maďarského vína v nedalekém sklípku.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team Bikeclinic Cup 2015

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz