Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

7. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Transalp - Swiss Trails MTB

Mohlo by se zdát, že je transalp jako transalp. Hlavně projet z Německa do Itálie. Jenže fajnšmekři rozlišují desítky způsobů, kudy Alpy na horském kole překonat. Dovolte nám nyní představit jednu z výběrových tras, vedoucí o něco západněji, než klasika končící u Lago di Garda. Swiss Trails nás totiž zavedou také do bajkerům zaslíbeného Graubündenu na východě Švýcarska. Do historické Chiavenny se dostaneme po jedné z nejvýznamnějších obchodních cest, po které již za Římanů karavany překonávaly Alpský hřeben. Po zdolání vysokých průsmyků Splügenpass a San Bernardinopass se dostaneme do kantonu Ticino, kde se nachází vůbec nejnižší bod Švýcarska. Po celou dobu s námi jede doprovodný vůz. Jeho trasa však často vede zcela jiným údolím, než kudy jedou bajkeři.
Více informací zde »

9. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Ischgl - Samnaun

Oblast Samnau – Ischgl, kterou většina z nás zná spíše pod názvem Silvretta se poslední dobou dostává do popředí bikového a endurového světa. Atraktivní prostředí vysokých hor na švýcarsko – rakouské hranici slibuje v kombinaci s nádhernými traily doplněnými nezbytnou lanovkovou infrastrukturou nevšední zážitky. Návštěvník má na výběr ze široké škály tras i trailů všech technických i fyzických náročností. Můžete si vybrat, zda budete zdolávat vysoká sedla a vrcholy „svým pohonem“, nebo naopak vezmete zavděk lanovkám a do vyčerpání se budete spouštět po některém z precizně připravených trailů.
Více informací zde »

10. 9. 2015 - 20. 9. 2015

SARDINIE NA KOLE

Prosluněná Sardinie, perla Středozemního moře, jiná než Korsika, ale stejně půvabná, s úchvatnými útesy při pobřeží, s nádhernými silničkami, kde Vám přes cestu přeběhnou stáda ovcí a prasátek. Historii nám připomenou zachovalé nurágy z doby bronzové. Koupání a víno Sardinie!
Více informací zde »

11. 9. 2015 - 20. 9. 2015

Itálie Palmová Riviera na kolech

Dovolená ve 4 hvězdičkovém všesportovním kempu,ubytování apartmány,bungalovy,stany, terény různé obtížnosti pro silniční, trecková, horská i elektrokola podél moře, do kopcovitého vnitrozemí i Sibiliných hor 2500 m n.m. Porto San Giorgio, klidné lázeňské středisko na Palmové rivieře, cyklistické centrum, každoroční pořadatel závodů silničních kol, 1200 km od Prahy, kemp Verde Mare vhodný pro sportovce i náročné.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.


SPORT & OUTDOOR
zimní bundy LOAP, výprodej plavek LITEX, stany, spacáky, batohy...
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team Bikeclinic Cup 2015

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz