Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

2. 8. 2015 - 8. 8. 2015

ALPSKÉ PRŮSMYKY A JEZERA NA KOLE

Jedinečná místa švýcarských a italských Alp, horské průsmyky s fantastickými scenériemi, umocněnými náročnými kilometry v sedle kola.
Více informací zde »

4. 8. 2015 - 9. 8. 2015

JULSKÉ ALPY NA KOLE

Julské Alpy na pomezí tří států - s hlubokými údolími, tyrkysovými řekami a průzračnými horskými jezery, nad nimiž se tyčí majestátní vápencové horské masivy, jsou ideální pro aktivní odpočinek při cykloturistice, turistice, či raftingu. S podporou autobusu méně náročné hvězdicové výlety v Triglavském N.P., horská střediska Kranjska Gora a Bled, Bohinjské a Bledské jezero, pramen řeky Soči, výhledy na Triglav a další vrcholy.
Více informací zde »

4. 8. 2015 - 9. 8. 2015

Švýcarské MTB s lanovkami

Ať už jezdíte enduro anebo si užíváte klasické cross-country, bezpochyby oceníte singltrail v kulisách alpské přírody. Proto jsme pro vás připravili výběr tras, jejichž cílem nejsou tisíce nastoupaných výškových metrů, ale především lahůdkové poježdění s podporou lanovek. Ve východní části Švýcarska, v kantonu Graubünden, najdeme singtrailový ráj. Není zde výjimkou nadmořská výška přes dva tisíce metrů, kam se v sedle horského kola můžeme dostat po dobře sjízdných turistických chodnících a následně si užívat mnohakilometrové klesání po flowtrailech a šotolinových cestách. Na každý den je připravena trasa, při níž převažuje klesání nad dřinou do kopce. Neznamená to sice, že bychom se stoupání vyhnuli úplně, ale mnoho energie si ušetříme nejméně jedním výjezdem lanovkou. Kdo nechce jezdit s hlavní skupinou vedenou průvodcem, může si do omrzení užívat vývozů lanovkami a průzkumu trailů a cest v rámci navštívených středisek Savognin, Davos-Klosters a Arosa.
Více informací zde »

4. 8. 2015 - 9. 8. 2015

Na kole v srdci Rakouských Alp

Cyklozájezd s názvem Na kole v srdci Rakouských Alp je vhodný pro rodiny s dětmi a pro pohodové cyklisty. Všechny etapy vedou po značených a upravených cyklostezkách. V jeho průběhu navštívíte nejzajímavější místa Salzburska. Zájezd je vhodný pro všechny typy jízdních kol.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team Bikeclinic Cup 2015

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz