Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

26. 4. 2014 - 4. 5. 2014

Mallorca Adventure

Mallorca se navzdory všeobecné nálepce plážového ráje stává stále oblíbenější outdoorovou destinací. Ukrývá neuvěřitelné přírodní krásy, hory, jeskyně, útesy i romantické písečné pláže. S námi můžete okusit od každého něco. Na každý den je připravený jiný akční program a s ním vyvážená dávka dobrodružných zážitků. Veškeré vybavení, doprava i certifikovaní místní průvodci jsou zahrnuti v ceně jednotlivých aktivit, které si sami zvolíte dle vlastního zájmu (za příplatek). A pokud zrovna nebudete mít na něco náladu? Strávíte den podle svého. My zkrátka dodáme přísady a vy si namícháte adrenalinový koktejl přesně podle svého gusta. Ubytování je zajištěno v příjemném penzionu v městečku Port de Pollença v blízkosti pláží. Pokoje jsou standardně 3 lůžkové, za příplatek 1.200 Kč na osobu je možné zajistit 2 lůžkové pokoje. V ceně zájezdu jsou zahrnuty snídaně, v penzionu je k dispozici společná kuchyňka a za příplatek 8 EUR/os./den je možné přiobjednat také večeře v blízké restauraci.
Více informací zde »

1. 5. 2014 - 4. 5. 2014

Taurská cyklostezka – Krimmelské vodopády, Kaprun, Zell am See

Zájezd je určen všem milovníkům pohodové cyklistiky a krásné přírody. Etapy s maximálním převýšením do 400 m, všechny etapy mají kratší varianty. Během zájezdu projedete na kole nejzajímavější oblasti Rakouska. Navštívíte Krimmel a jeho věhlasné vodopády, projedete kolem Zellerského jezera, na dosah budete mít ledovcovou oblast na Kitzsteinhornu. Projedete se cyklostezkou podél řeky Saalach. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi na všech typech kol. Obtížnost: 1 (asfalt, šotolina).
Více informací zde »

2. 5. 2014 - 11. 5. 2014

GARGÁNO NA KOLE (A OSTROVY TREMITI) - MOBILHOMY

Z pohodlí mobilhomů u moře cyklistika po pobřeží s křišťálově čistým mořem, divokou krajinou původního lesa s výhledy na strmé skály a vápencové útvary v moři. Koupání, prohlídka tajemných jeskyní a výlet na ostrovy Tremiti. Na kole věhlasnými poutními místy a kolem normanských pevností. Odpočinek v kavárničkách a pizeriích při projížďce malebnými městečky s úzkými uličkami. V květnovém termínu navíc nezapomenutelné slavnosti.
Více informací zde »

6. 5. 2014 - 11. 5. 2014

MURSKOU CYKLOSTEZKOU DO ZÁPADNÍHO MAĎARSKA

Cyklostezka podél řeky Mur patří k nejhezčím cyklostezkám pod mohutnými vrcholy Alp. Putování údolím podél řeky malebnou krajinou s historickými městečky Štýrska, s návštěvou kulturního centra Rakouska, sady a vinicemi nejteplejší části Rakouska. Na kole maďarským Národním parkem Örség, se zachovalou přírodou a starobylými domy s doškovými střechami.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Cyklistické trasy na Slovensku Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Pražské cyklojízdy Černí koně - paracycling team Sport Life, mezinárodní sportovní veletrh

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaAnketa

Na kole nejraději
Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz