Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

2. 8. 2014 - 8. 8. 2014

MOSELSKOU CYKLOSTEZKOU VÍNA (PENZION)

Z pohodlí hotelu si užijeme fyzicky nenáročné cyklotoulky malebným Lucemburskem a pod terasovitými vinicemi v údolí řeky Mosely (UNESCO). Prohlédneme si pohádkové hrady a hlavní město Luxembourg, rovinatou trasu podél řeky si zpestříme cyklostezkou do romantické vrchoviny Hohe Eifel. Starobylé hrázděné domy vinařských městeček, hrady nad meandry řeky a ochutnávky moselského vína v místním sklípku nám trvale zůstanou v paměti.
Více informací zde »

5. 8. 2014 - 10. 8. 2014

Dánsko a Německo

Nebo bychom mohli také napsat putování krajinou táhlých horizontů, vůně soli, chuti jamajského rumu, křiku racků a šumění moře. Pro suchozemce nečekaně exotická země mezi Severním a Baltským mořem, v níž města po staletí ovlivňoval čilý obchodní ruch a k jejichž koloritu dodnes patří siluety obřích trajektů mířících kamsi do Skandinávie či Ruska. S pečlivostí sobě vlastní se obyvatelé starají o malebná vesnická stavení s rákosovými střechami, městům dodávají nezvyklou atmosféru stěžně rozmanitých lodí a lodiček kývajících se v poklidném rytmu vln.
Více informací zde »

5. 8. 2014 - 17. 8. 2014

Pyreneje cyklo

Pyreneje - království silniční cyklistiky trůnící na hranici Španělska a Francie. Nádherné pohoří prostupné jen několika málo průsmyky, zato ale protkané klikatými silničkami, které odnepaměti přitahují zraky i odvážné představy většiny silničních cyklistů. Úžasná panoramata jako vzpruha při dobývání táhlých horských sedel, klikaté serpentinky, kde před námi potily krev pelotony závodníků Tour de France, záplavy endorfinů a nekonečné sjezdy do hlubokých údolí. Není divu, že tu pořadatelé Tour de France každoročně vytyčují několik horských etap. Nejznámějším kopcem, kam se závodníci šplhají je Col du Tourmalet (2.115 m), na který si brousíme zuby také. Kromě něj si vychutnáme celou řadu slavných stoupání a méně známých sedel. Etapy vedou po francouzské i španělské straně velehor a na závěr zavítáme i do Andorry – ministátečku sevřeného v horském krunýři Pyrenejí. Doprovodný bus a kudrnovský kuchař s teplou večeří jsou na takové výpravě vymazleným komfortem. Autobus téměř kopíruje naši trasu, můžeme se tedy u něj v poledne občerstvit nebo ošidit kousek svezením. Dlouhou cestu do Pyrenejí nám zpestří vyjížďka na legendární francouzský Mont Ventoux, cestou zpět si projedeme nejslavnější rychlostní zkoušku Rallye Monte Carlo ve francouzském NP Mercantour nebo si užijete relax u moře, volba je na vás. Tak se trochu hecněte a projeďte si snové silniční etápky, ke kterým se ještě týden před námi upínaly zraky všech cyklistických nadšenců při Tour de France.
Více informací zde »

5. 8. 2014 - 10. 8. 2014

Na kole v srdci Rakouských Alp

Cyklozájezd s názvem Na kole v srdci Rakouských Alp je vhodný pro rodiny s dětmi a pro pohodové cyklisty. Všechny etapy vedou po značených a upravených cyklostezkách. V jeho průběhu navštívíte nejzajímavější místa Salzburska. Zájezd je vhodný pro všechny typy jízdních kol.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Cyklistické trasy na Slovensku Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Pražské cyklojízdy Černí koně - paracycling team Sport Life, mezinárodní sportovní veletrh

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz