Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

13. 5. 2015 - 18. 5. 2015

MAĎARSKO

CYKLOTURISTIKA S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A POSEZENÍM VE SKLÍPKU: Miskolc-Tapolca - NP Bukové hory - Bogács - Poroszló - Tisza - Eger - Egerszalók - Szilvásvárad - Szalajka-Völgy - Lillafüred...<P>Plánované trasy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a lze je v případě zájmu jak zkrátit, tak i prodloužit. Sportovní program je každý den možné kombinovat s relaxací v termální léčivé vodě a s posezením u dobrého maďarského vína v nedalekém sklípku.
Více informací zde »

29. 5. 2015 - 7. 6. 2015

Itálie Palmová Riviera na kolech

Dovolená ve 4 hvězdičkovém všesportovním kempu,ubytování apartmány,bungalovy,stany, terény různé obtížnosti pro silniční, trecková, horská i elektrokola podél moře, do kopcovitého vnitrozemí i Sibiliných hor 2500 m n.m. Porto San Giorgio, klidné lázeňské středisko na Palmové rivieře, cyklistické centrum, každoroční pořadatel závodů silničních kol, 1200 km od Prahy, kemp Verde Mare vhodný pro sportovce i náročné
Více informací zde »

5. 6. 2015 - 14. 6. 2015

Itálie Palmová Riviera na kolech

Dovolená ve 4 hvězdičkovém všesportovním kempu,ubytování apartmány,bungalovy,stany, terény různé obtížnosti pro silniční, trecková, horská i elektrokola podél moře, do kopcovitého vnitrozemí i Sibiliných hor 2500 m n.m. Porto San Giorgio, klidné lázeňské středisko na Palmové rivieře, cyklistické centrum, každoroční pořadatel závodů silničních kol, 1200 km od Prahy, kemp Verde Mare vhodný pro sportovce i náročné.
Více informací zde »

10. 6. 2015 - 15. 6. 2015

RAKOUSKO - ŠVÝCARSKO - ITÁLIE

CYKLOTURISTIKA: Silvretta - Ofenpass - Zernez - Unterengadin - Reschensee - Haidersee - Merano...<P>Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je dle fyzické kondice každého účastníka zkrátit či naopak prodloužit. Vzhledem k charakteru cest (asfalt/šotolina) doporučujeme výhradně horská nebo treková kola.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaAnketa

Milý Ježíšku, pod stromeček chci:
Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz