Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

6. 5. 2016 - 15. 5. 2016

GARGÁNO NA KOLE (A OSTROVY TREMITI) - MOBILHOMY

Z pohodlí mobilhomů u moře cyklistika po pobřeží s křišťálově čistým mořem, divokou krajinou původního lesa s výhledy na strmé skály a vápencové útvary v moři. Koupání, prohlídka tajemných jeskyní a výlet na ostrovy Tremiti. Na kole věhlasnými poutními místy a kolem normanských pevností. Odpočinek v kavárničkách při projížďce malebnými městečky.
Více informací zde »

8. 5. 2016 - 15. 5. 2016

KYPR NA KOLE - VÝCHOD - letecky do hotelu s polopenzí

<p><b>KYPR NA KOLE - VÝCHOD - aktivní dovolená - cykloturistika </p><p> - cyklo zájezd s luxusním zázemím hotelu a bohatou polopenzí</p></b><p> <p>Na rozježdění před sezonou 2016 vám nyní nabízíme absolutní bombu! Letecky z Prahy do nově rekonstruovaného hotelu s polopenzí! A ještě k tomu za moc pěkné peníze! Hotel a naše základna pro vyjížďky do hor i podél pobřeží je kousek od města LARNAKA na jihovýchodním pobřeží ostrova. </p><p> Tento středomořský ostrov je znám svým teplým podnebím i v zimním období, bohatými kulturními památkami, panenskou přírodou a výbornou turistickou vybaveností. Čekají tam na vás krásné rozjezdové etapy podél pobřeží a pěkné výjezdy do kopců. Taky se můžete flákat u hotelového bazénu nebo hrát třeba golf, který se na Kypru velmi rozvíjí a má tam skvělé podmínky. Kypr se nachází asi 400 km jižněji než Malorka, takže s počasím to bude tutovka! Kypr také nabízí na silnicích velmi dobrý asfalt, ohleduplné řidiče a takřka nulový provoz na vedlejších silnicích. Kypr sice patří mezi rozvojové oblasti (my budeme jezdit v řecké části), ale turismem se intenzivně začíná zabývat. Udělají vám vše, co vám na očích uvidí. O jídle se ani nemusíme moc zmiňovat – určitě si pochutnáte na kyperských specialitách. K večeři se nalévá místní víno, které se řadí mezi nejlepší vína této oblasti. Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativní výletů a nebo je možno si najmou autíčko k samostatným výletům. POZOR - jezdí se tu vlevo!
Více informací zde »

10. 5. 2016 - 15. 5. 2016

MURSKOU CYKLOSTEZKOU DO ZÁPADNÍHO MAĎARSKA

Cyklostezka podél řeky Mur patří k nejhezčím cyklostezkám pod mohutnými vrcholy Alp. Putování údolím podél řeky malebnou krajinou s historickými městečky Štýrska, s návštěvou kulturního centra Rakouska, sady a vinicemi nejteplejší části Rakouska. Na kole maďarským Národním parkem Örség, se zachovalou přírodou a starobylými domy s doškovými střechami.
Více informací zde »

17. 5. 2016 - 24. 5. 2016

SICÍLIE NA KOLE - letecky do hotelu s polopenzí

<p><b>ITÁLIE - SICÍLIE NA KOLE - aktivní dovolená - cykloturistika </p><p> - cyklo zájezd s luxusním zázemím hotelu a bohatou polopenzí</p></b><p> <p>Cyklozájezdy na Sicílii v minulosti patřily mezi naše vlajkové lodě a bývávalo to pod stan do kempů či nadivoko. I letos vám ale nabízíme skutečně EXTREM a to úplně obrácený. Letíme přímo z Prahy, místo stavění stanů jen otevřeme dveře svého hotelového pokoje a místo vaření na vařiči si zajdeme do hotelové restaurace na bohatou polopenzi. Tím, že budeme bydlet na jednom místě, máme samozřejmě menší akční rádius a pokud si nepronajmeme občas auto na výlety, poznáme z tohoto krásného ostrova méně. Pohodlí a cena vám vše určitě vynahradí. Ani vaše kolo ale nepřijde zkrátka. </p><p> Sicílie je světem sám pro sebe, oddělený od hlavního proudu evropského života svými bouřlivými dějinami, které po sobě zanechaly překrásné památníky své slavné minulosti, jedinečnost plnou požitků a umění, výbornou gastronomii, víno a nedotčenou přírodu. </p><p> V blízkosti CEFALÚ, kde je umístěn náš hotel, najdete dostatek možností k pěknému ježdění. Oproti minulé náročné cyklistice při úbočí Etny vám letos nabízíme daleko pohodovější trasy. I když do kopců to taky není daleko. Takové jsou už ostrovy. </p><p> Sever Sicílie, kam vás pro letošek zveme je posetý množstvím krásných pláží, které by samozřejmě byla škoda minout. Do hlavního města ostrova PALERMA to máte asi 50 km, ale samozřejmě tam jezdí autobus i vlak. Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativní výletů nebo je možno si najmou autíčko k samostatným výletům. Velmi zajímavým je výlet na Liparské ostrovy a hlavně noční pozorování nejživější sopky Evropy – STROMBOLI. Tento výlet zorganizujeme až na místě. </p><p><b>CENA ZÁJEZDU JE DOTOVÁNA EVROPSKOU UNIÍ A VZTAHUJE SE NA SKUPINY SE SENIORY NAD 55 LET. TUTO PODMÍNKU UŽ TEĎ SPLŇUJEME, TAKŽE CENA PLATÍ PRO VŠECHNY!
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


SPORT & OUTDOOR
bundy zimní a lyžařské


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team Bike Cup

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz