Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

1. 5. 2015 - 10. 5. 2015

GARGÁNO NA KOLE (A OSTROVY TREMITI) - MOBILHOMY

Z pohodlí mobilhomů u moře cyklistika po pobřeží s křišťálově čistým mořem, divokou krajinou původního lesa s výhledy na strmé skály a vápencové útvary v moři. Koupání, prohlídka tajemných jeskyní a výlet na ostrovy Tremiti. Na kole věhlasnými poutními místy a kolem normanských pevností. Odpočinek v kavárničkách při projížďce malebnými městečky.
Více informací zde »

7. 5. 2015 - 12. 5. 2015

Lago di Garda na kole

Lago di Garda je ráj, jehož krásy lze těžko popisovat. Kombinace pláží, palem, citrusů s okolními vysokými horami evokujícími fjordy, malá, historická italská městečka, vše pefektně promíchané s italskou elegancí a skvělou kuchyní. Lago di Garda je evropský cyklistický pojem, zejména pro kolo horské. Málokde totiž najdete takovou koncentraci tras a dechberoucích výhledů a nádherné přírody. Tento cyklozájezd orientujeme na kvalitu – od luxusního autobusu, skvěle hodnocený hotel ve městě přímo u jezera, až po nabídku sportovních aktivit pod dohledem česky mluvících instruktorů. Navíc nemusíte mít kolo vlastní, ale zapůjčíme Vám naše! Na tento zkrácený týden budete dlouho vzpomínat.
Více informací zde »

13. 5. 2015 - 18. 5. 2015

MAĎARSKO

CYKLOTURISTIKA S KOUPÁNÍM V TERMÁLECH A POSEZENÍM VE SKLÍPKU: Miskolc-Tapolca - NP Bukové hory - Bogács - Poroszló - Tisza - Eger - Egerszalók - Szilvásvárad - Szalajka-Völgy - Lillafüred...<P>Plánované trasy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a lze je v případě zájmu jak zkrátit, tak i prodloužit. Sportovní program je každý den možné kombinovat s relaxací v termální léčivé vodě a s posezením u dobrého maďarského vína v nedalekém sklípku.
Více informací zde »

28. 5. 2015 - 31. 5. 2015

MEZI JEZERY SOLNÉ KOMORY NA KOLE (ODPOČINEK U VODY)

Pohodové hvězdicovité výlety na kole romantickou krajinou s desítkami mystických jezer s křišťálově čistou vodou, rozloženými v panoramatu bílých alpských vrcholů a přitom ideálními pro koupání a vodní sporty. Kolem skrytých jeskyní a poutních kostelů starými hornickými městy za skvělou kuchyní, odpočinkem i koupáním a příjemným pobytem v penzionu. V květnu s možností návštěvy festivalu květin - Narzissenfest.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz