Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

8. 7. 2015 - 13. 7. 2015

PORÝNÍM ZA VÍNEM, HRADY A ROMANTIKOU (HOTEL)

Nechte se při lehké cyklistice očarovat jedním z nejromantičtějších historických regionů Evropy - v údolí středního Rýna (UNESCO) s mýty Loreley a Nibelungů a středověkými vinařskými městečky. Ochutnejte proslulé víno v hrázděných restauracích pod mocnými hrady a zámky v krajině, kam básníci a myslitelé vždy jezdili za inspirací.
Více informací zde »

10. 7. 2015 - 19. 7. 2015

KALÁBRIE - KLID, KOUPÁNÍ A CYKLISTIKA (MOBILHOMY)

Kalábrie - pitoreskní městečka, koupání a nedotčená příroda. Cyklistiku budeme příjemně kombinovat s lenošením na plážích Kalábrie, které se každoročně řadí k nejkrásnějším. Samé slunečné dny, všude rostou citrusy a olivy a k ochutnávkám zve výborná místní kuchyně i příznivé ceny. Nedotčená příroda národních parků, minimální turistický ruch a azurové moře… tady se nikam nespěchá.
Více informací zde »

11. 7. 2015 - 19. 7. 2015

UKRAJINA NA KOLE (DO HOTELU)

Romantická cesta na kole do minulosti první Československé republiky z pohodlí nového luxusního hotelu s restaurací. Cyklotoulky lesy i poloninami národního parku Siněvir s ledovcovým jezerem, nedotčenou krajinou, hlubokými lesy, kolem vodopádů na hřebeny mimo civilizaci s krásnými výhledy do okolí. Setkání s pohostinnými horaly v jejich dřevěných vesničkách.
Více informací zde »

15. 7. 2015 - 19. 7. 2015

Ischgl - Samnaun

Oblast Samnau – Ischgl, kterou většina z nás zná spíše pod názvem Silvretta se poslední dobou dostává do popředí bikového a endurového světa. Atraktivní prostředí vysokých hor na švýcarsko – rakouské hranici slibuje v kombinaci s nádhernými traily doplněnými nezbytnou lanovkovou infrastrukturou nevšední zážitky. Návštěvník má na výběr ze široké škály tras i trailů všech technických i fyzických náročností. Můžete si vybrat, zda budete zdolávat vysoká sedla a vrcholy „svým pohonem“, nebo naopak vezmete zavděk lanovkám a do vyčerpání se budete spouštět po některém z precizně připravených trailů.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team Bikeclinic Cup 2015

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz