Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

5. 9. 2014 - 20. 9. 2014

Peloponés na kolech

Na řeckém poloostrově Peloponés se nachází množství prvořadých antických památek, pravoslavných kostelů a klášterů, úchvatné modré moře, nebetyčné hory, hluboké kaňony a soutěsky. Neexistuje lepší způsob, jak tohle všechno poznat, než ze sedla kola. Jednotlivé denní etapy jsou voleny tak, aby si užili jak pohodáři (obtížnost 3), tak i milovníci náročnějších tratí (obtížnost 4). Většina tras vede po asfaltkách, výjimečně po šotolině. V poledne bývá sraz s autobusem a občas lze cyklistiku vyměnit za odpočinek u moře. Délku denní etapy je možno volit od 60 do 80 km.
Více informací zde »

11. 9. 2014 - 21. 9. 2014

SARDINIE NA KOLE

Prosluněná Sardinie, perla Středozemního moře, jiná než Korsika, ale stejně půvabná, s úchvatnými útesy při pobřeží, s nádhernými silničkami, kde Vám přes cestu přeběhnou stáda ovcí a prasátek. Historii nám připomenou zachovalé nurágy z doby bronzové. Koupání a víno Sardinie!
Více informací zde »

11. 9. 2014 - 21. 9. 2014

Dolomity cyklo

Nejnáročnější etapy slavného závodu Giro d’Italia si za své dějiště vybraly Dolomity. Toto nádherné vápencové pohoří je známé svými strmými svahy a velkým rozdílem nadmořských výšek. Silničky klikatící se vzhůru do vysokých sedel jsou zpravidla výrazně prudší než jejich protějšky ve francouzských Alpách či Pyrenejích. Dolomity jsou známé svým slunečným počasím (až 80% dní v roce), které nám umožní absolvovat na více než sedmi stech kilometrech 13 vysokých sedel, ze kterých se aspoň jedna třetina každý rok stane cílem pelotonu proslulého Gira. Trasa je vhodná pro silniční kolo s velkým rozsahem převodů, ale i pro kolo trekové. Před zájezdem je užitečné mít již v nohách nějaké ty kilometry našlapáné.
Více informací zde »

12. 9. 2014 - 21. 9. 2014

JIŽNÍ FRANCIE - ROMANTICKÁ PROVENCE

Jižní Francie a zvláště Provence je lahůdka pro každého cyklistu. Městečka a vesničky Provence na vás zapůsobí neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme vám několik krásných tras, které vedou k moři, historickými místy, ve skalních stěnách, ale i ve stopách Tour de France. To je výjezd na úžasný Mount Ventoux. Uvidíte krásná místa Jižní Francie a když nezůstanete někde na degustaci, tak si večer dáme dobré místní červené víno. Trasy jsou připraveny pro všechny druhy kol a všechny cyklisty.
Více informací zde »

1 | 2 | 3 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Cyklistické trasy na Slovensku Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Pražské cyklojízdy Černí koně - paracycling team Sport Life, mezinárodní sportovní veletrh

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaAnketa

Letos už mám najeto
Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz