Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

6. 9. 2017 - 13. 9. 2017

Z JULSKÝCH ALP DO VOD JADRANU

Čeká vás zajímavá trasa podle řeky Soči téměř od pramene až k jejímu ústí do moře. Začneme v italském lyžařském středisku Sella Nevea a kolem kouzelného horského jezera se přes horský průsmyk přehoupnete do kouzelného údolí řeky Soča. Budete projíždět pod dvoutisícovými velikány Julských Alp, památnými místy bojů 1. světové války, širokým údolím i soutěskami až do nadmořské výšky 0 k mořské hladině. Uvidíte útulná horská městečka, vodopády i mořské přístavy a římské a benátské vykopávky. Na pobřeží vás čekají jednoduché projížďky po pobřeží a koupání v průzračném Jadranu. Cestou domů vás čeká největší jeskyně Slovinska. Na kolech se budeme pohybovat po území Itálie, Slovinska a Chorvatska.
Více informací zde »

7. 9. 2017 - 17. 9. 2017

SARDINIE NA KOLE

Prosluněná Sardinie, perla Středozemního moře, jiná než Korsika, ale stejně půvabná, s úchvatnými útesy při pobřeží, s nádhernými silničkami, kde Vám přes cestu přeběhnou stáda ovcí a prasátek. Historii nám připomenou zachovalé nurágy z doby bronzové. Koupání a víno Sardinie!
Více informací zde »

8. 9. 2017 - 17. 9. 2017

DO VOD JADRANU - Istrie cyklo

Středověké městečko UMAG je prvním turistickým střediskem na západní straně ISTRIE při cestě ze severu. Depandance Jadran je součástí hotelu Adriatic, který se nachází ve středisku Punta cca 2 km od centra Umagu. Pokoje jsou se starším vybavením (30 let), ale všechny mají balkony (oproti hotelu). Pokoje nemají možnost přistýlky. Vše vynahradí bohatá strava ve formě švédských stolů v hotelu Adriatic, jehož veškeré služby klienti využívají. Pláže jsou různých typů v bezprostední blízkosti-betonová plata,travnaté, oblázkové , s postupným vstupem do moře. Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci a dalšími službami. Hosté mohou využít turistický vláček, který jede až do centra Umagu.
Více informací zde »

9. 9. 2017 - 16. 9. 2017

PROVENCE A LVÍ ZÁLIV NA KOLE (CHATKY)

Vychutnáme si příjemné cyklovýlety do středověkých kamenných měst s římskými památkami, hrady mezi horami, ale i krásné koupání na písečných plážích. To vše rámované klidnou atmosférou v provensálském stylu. Projedeme vinicemi a olivovými háji, nasajeme barvu a vůni provensálských bylin, poznáme úchvatný přírodní park Camargue - největší říční deltu v Evropě.
Více informací zde »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.


Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz