Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

31. 5. 2017 - 9. 6. 2017

ITÁLIE - TOSKÁNSKO NA KOLE - KRAJEM RENESANCE

Na kolech budeme jezdit nádhernou krajinou, kde se rodila renesance. Navštívíme historická města, ale také ochutnáme vína Chianti i Brunello. Na krásnou toskánskou krajinu už nikdy nezapomeneme. Po cyklistice se můžeme vykoupat v jezeru Bolsena a jednou v Tyrhenském moři. Ubytováni budeme v pohodlných mobile-homech.
Více informací zde »

8. 6. 2017 - 11. 6. 2017

CYKLOSTEZKA ALTMÜHL

Údolí, které okouzlí milovníky přírody i historie. Nejoblíbenější turistická trasa v Německu. Vybrali jsme pro vás nejkrásnější část cyklostezky Altmühl, která je vedena převážně po vlastní stezce a patří k nejoblíbenějším v Německu. Je především asfaltová, částečně jemná šotolina. Přírodní park Altmühltal je jedním z nejkrásnějších koutů jižního Německa. Rozkládá se kolem zákrutů řeky Altmühl a jejího údolí. Najdete zde ostré skály, svahy pokryté jalovcem, pohádkové výhledy na meandry řeky, zámky, hrady a kostely. U ústí do Dunaje se projedete na kole a lodí neschůdnou Dunajskou soutěskou pod klášterem Weltenburg.
Více informací zde »

9. 6. 2017 - 18. 6. 2017

CHORVATSKO - ČERVNOVÁ CYKLOPLAVBA

Strávíme úžasný týden na lodi v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmatských ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme krásné cyklotrasy.
Více informací zde »

14. 6. 2017 - 18. 6. 2017

BAVORSKÉ ZRUŠENÉ ŽELEZNICE

Hlavním programem jsou nádherné túry po trasách bývalých železnic v oblasti Hornofalckého lesa, ze kterých se staly pohodlné cyklostezky. Vedou přes malebná bavorská města, městečka a vesničky s celou řadou pěkných odpočinkových míst. Pojedete po starých náspech, hlubokými záseky i přes staré mosty většinou po asfaltu a jemné šotolině. Nádražní budovy se staly restauracemi s gastronomickými lahůdkami. Všechny trasy jsou velmi dobře značeny. Prohlédnete si i památky UNESCO v Řezně a romantické Domažlicko.
Více informací zde »

« Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Černí koně - paracycling team

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz