Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

23. 7. 2018 - 31. 7. 2018

ELBERADWEG - LABSKÁ CYKLOSTEZKA II.

Úsek Magdeburg - Hamburg - Cuxhaven. Nejoblíbenější trasa v Německu. Pokračování cykloturistického zájezdu Labská I. vás zavede do biosférických rezervací, hanzovních měst na Labi, proplujete přístavem v Hamburku, projdete večerní čtvrť v St. Pauli a program zakončíte světelnou fontánou s hudbou. V nedělních ranních hodinách si projdete světoznámý Fischmarkt.
Více informací zde »

24. 7. 2018 - 30. 7. 2018

Z alpských strání k Jadranu na kole

Pohodově po stezce na trase bývalé železnice. Úchvatné horské scenerie v Alpách, horská jezera i vodopády, lanovkou na vrcholky hor, zachovalá historická města a městečka, pohostinnost místních obyvatel a výborná kuchyně, a nakonec příjemná přímořská atmosféra s plážemi, palmami a Jaderským mořem v Gradu - to vše propojené jedinečnou cyklostezkou na trase bývalé železnice, která vede téměř stále po rovině či s kopce. Cyklistický ideál na trase Alpe Adria.
Více informací zde »

30. 7. 2018 - 6. 8. 2018

VINICEMI TOSKÁNSKA NA KOLE - CINQUE TERRE A (ELBA)

Oblíbený zájezd z apartmánu v kempu u moře za pozůstatky etruské kultury, kamennými středověkými vesničkami, sevřenými v horách a hlavně za vínem, koupáním a pohodovou cyklistikou do Toskánska se zastávkou v unikátním divokém kraji skal Cinque Terre (**a na Elbě) a v historických městech Pisa a Florencie.
Více informací zde »

4. 8. 2018 - 12. 8. 2018

NÁRODNÍ PARKY LITVY NA KOLE

Příjemné toulání na kolech mírně zvlněnou krajinou Litvy. Navštívíme vesničky s tradiční lidovou architekturou, nahlédneme do života obyvatel i starých způsobů hospodaření. V národních parcích pojedeme malebnou krajinou litevské vysočiny se severskými lesy a stovkami jezer, zastavíme se na místech bobřích hradů, projdeme a projedeme naučné stezky a podíváme se do skanzenů. Cestu si zpestříme při plavbě na veslových člunech mezi nespočtem jezer, abychom zase v sedlech vyrazili za romantikou dřevěných kostelů a vodních mlýnů.
Více informací zde »

« Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další »

Prohledávání zájezdů:
Hledaný výraz:
Země:
Cena:
Stravování:
Doprava:
Ubytování:
Období: od:   do:

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život
 
BikersStickers.com
 
Nanoprotech

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz