Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: Na kole v srdci Rakouských Alp

Na kole v srdci Rakouských Alp

Cyklozájezd s názvem Na kole v srdci Rakouských Alp je vhodný pro rodiny s dětmi a pro pohodové cyklisty. Všechny etapy vedou po značených a upravených cyklostezkách. V jeho průběhu navštívíte nejzajímavější místa Salzburska. Zájezd je vhodný pro všechny typy jízdních kol.


Program: 1. den - ráno odjezd do Rakouska. Odpoledne okružní cesta po cyklostezce kolem Wallersee, které je vyhledávanou rekreační oblastí Salzburska. Nenáročná cyklistika s jedním větším stoupáním. Večer příjezd do pensionu, ubytování, večeře. 2. den - odjezd do Leogangu k nově vzniklé okružní cyklotrase kolem Loferer a Leogangersteinberge s překrásnými výhledy. Na cyklostezce jsou sochy vzniklé ve spolupráci dětí s umělci. Odtud i název cyklostezky Skulpturenradweg. Pro méně zdatné cyklisty je připravena trasa B, idylická okružní cyklotrasa vedoucí údolím řeky Saalach. 3. den - odpočinkový den rozdělený do dvou etap - dopoledne odjezd do Lengau v závěru údolí Glemmu a odtud většinou z kopce podél ještě mladé řeky Saalach do Maishofenu po cyklostezce Glemmtal Radweg. Odpoledne okružní cesta kolem Zellerského jezera s četnými možnostmi koupání. 4. den - odjezd do údolí Rauris na cyklostezku s názvem Goldberg Radweg. Cyklostezka vede nádherným údolím k hlavnímu hřebeni Vysokých Taur kolem stavení z časů, kdy se v tomto údolí rýžovalo zlato, k hostinci Bodenhaus a po občerstvení stejnou cestou zpět. 5. den - odjezd do údolí s termálními prameny – Gasteinertal. Cyklostezka vede údolím proslulým termálními prameny. V údolí je několik velmi hezkých přírodních koupališť, hlavní atrakcí jsou samozřejmě vyhlášené termální lázně a výhledy na okolní velehory. 6. den - odjezd do Ebenau, odtud po okružní cyklostezce k jezeru Hintersee a romantickou soutěskou Strubl. Naložení kol a odjezd do ČR.


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: úterý 19. 6. 2018 – neděle 24. 6. 2018
Počet dní: 6
Země: Rakousko
Název CK: Kellner Písek s.r.o.
Stravovaní: Polopenze
Doprava: Bus
Ubytovaní: Pod střechou
Obtížnost: lehká
Doporučené kolo: trekingové

Cena zahrnuje:

5x ubytování v penzionu s polopenzí (snídaně a večeře servírované), dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena: 8,800 Kč


Diskusní fórum pro: "Na kole v srdci Rakouských Alp"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz