Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: NEZIDERSKÉ JEZERO, HRADY, VÍNO A TERMÁLY NA KOLE

NEZIDERSKÉ JEZERO, HRADY, VÍNO A TERMÁLY NA KOLE

Zájezd bez nočních přejezdů s pohodovými cyklovýlety v okolí stepního Neziderského jezera (UNESCO) s vysokým počtem slunečných dní, v národních parcích mezi termály, vinicemi, hrady a zámky jsou balzámem na duši. Jedinečné zastoupení rostlin a živočichů v národním parku s 300 druhy hnízdících ptáků. Čeká nás šumící rákosí, krajinný fenomén maďarské pusty a kraj Modré frankovky. Vinné sklípky, maďarská klobása, atmosféra vesniček s původními lidovými stavbami a hlavně odpočinek v termálech. Termín na září je zaměřen na ochutnávky vína či burčáku.


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Žďár n.S. - Neziderské jezero, termály Bük. Autobusem přejedeme do Rakouska k Neziderskému jezeru. Po východním břehu stepního jezera vyrazíme na kole pohodovou cyklostezkou ze surfařského Podersdorfu s majákem. Projedeme kolem pozorovacích věží národního parku Seewinkel, přes Illmitz a přes hranici do Fertöd a dále do místa ubytování.

2.den: Fertöd - termály Bük. Na kole vyjedeme z termálních lázní u Bükfürdö rovinou přes Sopronhorpács s románským kostelem do Lövö. Přes Rojtokmuszaj se zámeckým hotelem do obce Fertöd. Prohlídka parku a skvostného zámku rodu Esterhazyů, nazývaným Maďarské Versailles.

3.den: Neziderské jezero - termály Bük. Barokní zámek Esterhazyů s nekonečnou lipovou alejí v Nagycenk, lázně Balf, nádherné středověké jádro historického města Šoproň, ochutnávka vín ve sklípku. Zájemci mohou pokračovat po západním břehu jezera pod vinicemi k vinným sklípkům ve Fertörákos s kamennými útvary v bývalém lomu a dále do vinařského městečka čápů - Rust a Mörbisch.

4.den: Bükfürdö - Sárvár - Žďár n.S. Z Bükfürdö rovinou do lázeňského Sárváru - možnost koupání v areálu termálních lázní a bazénů. Arboretum a hrad Nádasdy, který patřil Čachtické paní Alžbětě Bathoryové. Odpoledne busem domů.

Obtížnost: 1-2, doporučujeme trek, cross
Délka tras: autobusem 1000 km, na kole 0-180 km
Počasí: vzduch (18)22-26 °C, voda 20-26 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Bratislava

Termín (1221): 9.8. - 12.8. 2018
cena v Kč/*penzion: 3 990,-/*5 190,-


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: čtvrtek 9. 8. 2018 – neděle 12. 8. 2018
Počet dní: 4
Země: Rakousko
Název CK: Nomád
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Bus, Kolo
Ubytovaní: Kemp, Pod střechou
Obtížnost: lehká
Doporučené kolo: trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, snídaně, 3x ubytování u areálu termálních lázní v kempu (*2-lůžkové pokoje penzionu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH

Cena: 3,990 Kč


Diskusní fórum pro: "NEZIDERSKÉ JEZERO, HRADY, VÍNO A TERMÁLY NA KOLE"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz