Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: VINICEMI TOSKÁNSKA NA KOLE - CINQUE TERRE A (ELBA)

VINICEMI TOSKÁNSKA NA KOLE - CINQUE TERRE A (ELBA)

Oblíbený zájezd z apartmánu v kempu u moře za pozůstatky etruské kultury, kamennými středověkými vesničkami, sevřenými v horách a hlavně za vínem, koupáním a pohodovou cyklistikou do Toskánska se zastávkou v unikátním divokém kraji skal Cinque Terre (**a na Elbě) a v historických městech Pisa a Florencie.


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár n.S. - Cinque Terre - Bibbona. Přes Rakousko do Itálie. Výlety pěší či na horských kolech v unikátní oblasti romantických útesů a pobřežních skal mezi La Spezia a Riomaggiore v Cinque Terre (UNESCO). Navečer busem do kempu.

3.den: Okruh Cécina. Okruh na kole dávnými etruskými stezkami mezi vinicemi z Bibbona do hor přes Casale. Klasické italské domy v Montescudaio, vinné sklepy a možnost ochutnávky. Přes Montescudaio do Cécina. Marina di Cécina s archeologickým nalezištěm a aquaparkem.

4.den: Piombino, Campiglia Marittima, (**Elba). Busem do Piombina, okolo Populónia se sídlem Etrusků do Venturina. Okruh na kole oblastí nejznámějších vinic kolem středověkého Suvereta. Mezi porosty olivovníků do staré vesnice Campiglia Marittima, kolem zřícenin hradů dále do přímořského letoviska San Vicenzo. Volitelně trajektem na ELBU: **prohlídka hlavního města Portoferraio, přístav, pevnost, pláže, malebné uličky, Napoleonova rezidence aj. (trajekt s kolem cca 46 EUR).

5.den: Volterra, San Gimignano. Busem do města alabastru Volterra s historickými domy, úzkými uličkami, kamennými hradbami a městskými branami. Ruiny římského divadla, pevnost. Na kole přes Sensano dále na starobylé San Gimignano: historické centrum s kamennými domy města s 13 věžemi je zapsáno v UNESCO. Volitelně na kole do Certaldo a zpět.

6.den: Certosa di Pisa, Pisa. Busem k rozsáhlému klášteru Certosa di Pisa. Na kole z Caprona podél řeky Arno kolem kostela San Michele Scalzi do Pisy - Camposanto, Dóm, baptisterium, Šikmá věž, volný program. Busem zpět.

7.-8.den: Bibbona - Florencie - Žďár n.S. Busem do Florencie. „Perla Toskánska“ Florencie: Ponte Vecchio, dóm, baptisterium, galerie Uffizi, aj. Přes Rakousko domů.

Obtížnost: 2-3, doporučujeme silniční, cross
Délka tras: autobusem 3100 km, na kole 0-230 km
Počasí: vzduch 25-29 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Bratislava

Termín (1371): 26.5. - 2.6. 2018
cena v Kč: 8 490,-/*8 990,-

Termín (1372): 30.7. - 6.8. 2018
cena v Kč: 9 990,-/*11 090,-

Termín (1373): 9.9. - 16.9. 2018
cena v Kč: 8 590,-/*9 190,-


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: sobota 26. 5. 2018 – sobota 2. 6. 2018
Počet dní: 8
Země: Itálie
Název CK: Nomád
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Bus, Kolo
Ubytovaní: Kemp, Pod střechou
Obtížnost: střední
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 5x ubytování v kempu s bazénem (*4-lůžkovém apartmánu), 5x snídaně, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Možnost dokoupit 5x večeře za asi 2200 Kč (přesná cena na www.nomad.cz).

Cena: 8,490 Kč


Diskusní fórum pro: "VINICEMI TOSKÁNSKA NA KOLE - CINQUE TERRE A (ELBA)"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz