Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: Cyklovodácký víkend

Cyklovodácký víkend

Dvoudenní poznávání krajiny s pádlem v ruce je střídáno radostí z projížďky na kole. Pro rodiny s malými dětmi je to nezapomenutelný společný zážitek. Skupiny přátel anebo kolegů si při raftování a cyklistice užijí spoustu zábavy pramenící z pohybu a pocitu sounáležitosti.


Pátek - příjezd do Kempu Děčín a individuální program V Děčíně se můžete vypravit do zoologické zahrady, navštívit děčínský zámek s růžovou zahradou, zajít si do aquparku s termální vodou, pobýt s dětmi na velkém venkovním hřišti, nebo posedět v některé z mnoha nedalekých kaváren a hospůdek. Všechny tyto možnosti jsou od kempu vzdáleny pouze několik minut chůze. Sobota - Kolo & rafty v Českém středohoří 08:00 - snídaně 10:00 - start v Kempu Děčín Pojedete po nejoblíbenější české a německé cyklostezce, která se vine kopci zeleného Českého středohoří. Cestou si lze prohlédnout místní pivovar a osvěžit se v pivovarské restauraci. Cílem jsou Masarykova zdymadla, unikátní technická památka. ca 13:00 - výměna kol za rafty Kola vyměníte za rafty a zpod přehradní zdi vyrazíte na plavbu. Proplujete okolo dominanty Ústí – středověkého hradu Střekov, výletního zámečku Větruše a pod Mariánským mostem, jednou z 10. nejunikátnějších betonových staveb světa. Dále pak plujete po klidném Labi mezi kopci a řeka Vás přívádí do dnešního cíle, Kempu Děčín. ca 18:00 - návrat do kempu Večer můžete vydechnout tématicky u piva Kapitán z místního minipivoaru a také zakousnout něco z lokálních specialit v bistru Cyklostop v Kempu. Neděle - Na raftu hlubokým labským kaňonem a zpět na kole 08:00 - snídaně 10:00 - start v Kempu Děčín Dnešní den začínáme plavbou a na raftech proplujete historickým městem Děčín a vnoříte se do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Voda je klidná a celý Váš tým tak musí prokázat souhru. Cesta z Děčína do Schmilky trvá asi 3 hodiny, do Bad Schandau 5 hodin. Záleží na tom, jak dlouho se rozsedíte v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Pokračujete do Saského Švýcarska, kde Vás přivítají Šrámové kameny, tedy skalní věže roztrhané do podoby šrámů. Výměna za kola probíhá v Bad Schandau. ca 13:00 - výměna raftů za kola Z lázeňského městečka Bad Schandau se vracíte opět po Labské cyklostezce. Projedete tak národními parky Saské a České Švýcarsko a pohlédnete na tuto úchvatnou krajinu z úplně jiného úhlu. ca 18:00 - návrat do kempu Následuje individuální odjezd nebo prodloužení pobytu v kempu Děčín.


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: neděle 1. 4. 2018 – středa 31. 10. 2018
Počet dní: 214
Země: Česko
Název CK: CK Enthusia
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Kolo, Loď
Ubytovaní: Kemp
Obtížnost: velmi lehká
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

2x ubytování v obytných stanech, plně zařízených s lůžkovinami 2x bohatá snídaně formou buffetu 2x zapůjčení kola/koloběžky včetně přilby a sportovní lahve vody na cestu 2x zapůjčení raftů včetně potřebného vybavení a vaků 2x transfer kol na start raftů, resp. Transfer raftů po cyklojízdě pojištění CK proti úpadku

Cena: 1,550 Kč


Diskusní fórum pro: "Cyklovodácký víkend "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz