Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE

CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE

427 km dlouhá cyklotrasa nás provede nejkrásnějšími místy Bavorska. Začíná přímo na břehu Bodamského jezera v historickém jádru města Lindau, podél hranic s Rakouskem pod alpským masivem se propleteme kolem patnácti velkých jezer a shlédneme i bavorské pohádkové zámky jako je např. Neuschwanstein. Na závěr malebným bavorským venkovem dorazíme k jezeru Königssee, cíli naší cyklopoutě. Zde, pod Orlím hnízdem Adolfa Hitlera strávíme poslední den relaxací u jezera, lodními výlety či návštěvou Salzburgu.


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Bodensee. Přes Německo k Bodamskému jezeru. Z malebného starobylého Lindau s věží začneme od Bodensee pozvolně stoupat podél rakouských hranic k hrádku Syrgenstein. Stezkou po vedlejších silničkách do horského střediska Oberstaufen v srdci přírodního parku Nagelfluhkette.

3.-4.den: Grosser Alpsee - Neuschwanstein. Širokým údolím k jezeru Grosser Alpsee. Od pivovarnického města Rettenbergu pozvolně vystoupáme k jezerům Rottachsee a Grüntensee. Sjezd k Hopfensee s úchvatnými výhledy na alpské velikány okolo Zugspitze. Další den z historického města Füssen u krásného jezera Forggensee k romantickému zámku Neuschwanstein a lesní cyklostezkou do lázeňského městečka Bad Kohlgrub.

5.-6.den: Kochelsee - Bad Feilnbach. Od Kochelsee po cyklostezce kolem kláštera v Benediktbeuern, k lázeňskému Bad Tölz s malebným historickým jádrem a k břehům půvabného Tegernsee. Další den pod Alpami k jezeru Schliersee a dlouhým sjezdem do údolí řeky Inn k lázeňskému Bad Feilnbach.

7.-8.den: Chiemsee - Königssee. Od řeky Inn k jezeru Chiemsee a přes Siegsdorf, jež se pyšní nálezem největší mamutí kostry na světě, až do Traunstein. Další den zpět dolů k řece Saalach a lázeňskému Bad Reichenhall, proslavenému termálními prameny a solným dolem. Na závěr do Berchtesgadenu a ke Königssee - jednomu z nejčistších jezer střední Evropy.

9.-10.den: Königssee - Praha. Relaxace u jezera Königssee, lodní výlet na St. Bartholomä nebo Salet. Možnost výstupu či výjezdu na Kehlstein, Orlí hnízdo vybudované k 50. narozeninám Adolfa Hitlera. Na kolech možnost výletu do překrásného Mozartova Salzburgu s pevností. Autobusem zpět domů.

Obtížnost: 1-2, doporučujeme cross (silniční)
Délka tras: autobusem 2100 km, na kole 0-350 km
Počasí: vzduch 22-25 °C, voda 20-22 °C
Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň

Termín (1352): 21.9. - 30.9. 2019
cena v Kč: 13 790,-


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: sobota 21. 9. 2019 – pondělí 30. 9. 2019
Počet dní: 10
Země: Německo
Název CK: Nomád
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Bus, Kolo
Ubytovaní: Pod střechou
Obtížnost: Neuvedena
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 7x nocleh se snídaní v hotelech a penzionech ve 2-lůžkových pokojích se sociálním zařízením, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: 1-lůžkový pokoj 3000 Kč.

Cena: 13,790 Kč


Diskusní fórum pro: "CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz