Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: VENEDIG RADWEG: Z BRENNERSKÉHO PRŮSMYKU K MOŘI

VENEDIG RADWEG: Z BRENNERSKÉHO PRŮSMYKU K MOŘI

Tato cyklostezka nás zavede z Brennerského průsmyku až k Jaderskému moři, pojedeme převážně stezkou podél nejznámějších řek a jezer jižního Tyrolska mezi fantastickými vrcholky Dolomit. Navštívíme také nejhezčí městečka, jako jsou Bruneck, Cortina di Ampezzo a další. Cestou ochutnáme atmosféru jedinečných údolí, vynikající jihotyrolské víno či italskou zmrzlinu. Ukončení zájezdu v blízkosti Benátek umožní návštěvu této světoznámé pamětihodnosti. Ubytování se snídaní je vždy v blízkosti cyklostezky v útulných pensionech či hotelech.


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Bruneck. Autobusem do Itálie. Z Brennerského průsmyku podél řeky Eisack sjedeme k vesničce Aicha a proti proudu řeky Rienz do historického Bruneck se středověkým hradem a městskými branami.

3.den: Cortina d´Ampezzo. Pozvolným stoupáním proti proudu řeky kolem jezer Olanger See a Toblacher See s úchvatnými výhledy na skalní štíty Tre Cime vyjedeme až do sedla Passo di Cimabanche (1530 m). Odsud sjezdem dolů do Cortina d‘Ampezzo pod obří horou Dolomit Tofana di Mezzo (3244 m). Městečko je také známo jako populární středisko zimních sportů, kde se v roce 1956 konaly zimní olympijské hry.

4.-5.den: Pieve di Cadore - Conegliano. Cyklostezkou údolím řeky Boite do městečka Pieve di Cadore, rodiště proslulého renesančního malíře Tiziana Vecelli. Dále podél známé řeky Piave do městečka Ponte nelle Alpi. Druhý den kolem jezer Lago di Santa Croce, Lago Morto a Lago del Restello až k říčce Fiume Meschio, která nás zavede do malebného městečka Vittorio Veneto. Dále do města Conegliano, jemuž dominují pozůstatky středověkého hradu. Město samo je známé pro své kvalitní víno (Prosecco) a je domovem nejstarší vinařské školy.

6.den: Treviso. Cyklostezkou po místních silničkách a cestách skrze malebné italské vesničky a přes mohutnou řeku Piave do srdce hlavního města provincie Benátsko, do historického Trevisa se zachovalými hradbami, vodními kanály, kamenným mostem a renesančními paláci na hlavním náměstí.

7.den: Fiume Sile - Jesolo. Přírodním parkem meandrující říčky Fiume Sile až k Jaderskému moři. Cyklostezka nás povede okolo Benátské laguny, která je společně s Benátkami zapsána na seznam dědictví UNESCO, k městu Jesolo pyšnící se 15 km dlouhou písčitou pláží.

8.-9.den: (Benátky) - Praha. Celodenní relaxace u moře či místní hromadnou lodní dopravou návštěva Benátek. Možnost individuální projížďky na kole po pobřeží na Caorle. Autobusem přes Rakousko domů.

VENEDIG RADWEG: Z BRENNERSKÉHO PRŮSMYKU K MOŘI

Obtížnost: 2-3, doporučujeme silniční, cross
Délka tras: autobusem 3500 km, na kole 0-300 km
Počasí: vzduch 22-31 °C, voda 20-25 °C
Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha

Termín (1431): 24.5. - 1.6. 2020
cena v Kč: 14 990,-

Termín (1432): 26.6. - 4.7. 2020
cena v Kč: 15 490,-

Termín (1433): 13.9. - 21.9. 2020
cena v Kč: 14 990,-


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: neděle 24. 5. 2020 – pondělí 1. 6. 2020
Počet dní: 9
Země: Itálie
Název CK: Nomád
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Bus, Kolo
Ubytovaní: Pod střechou
Obtížnost: Neuvedena
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 6x snídaně, 6x ubytování ve 2-lůžkových pokojích hotelů či penzionů (se sociálním zařízením), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: 1-lůžkový pokoj 3000 Kč.

Cena: 14,990 Kč


Diskusní fórum pro: "VENEDIG RADWEG: Z BRENNERSKÉHO PRŮSMYKU K MOŘI"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu