Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Canaglia. Busem do Itálie a trajektem do Bastie. Překrásným hornatým vnitrozemím do Vizzavony. Koupání v horách v překrásných Anglických kaskádách, sjezd na kole z Col de Vizzavona horskými vesnicemi do starobylého Corte s citadelou pod štíty hor.

3.-4.den: Kaňon Restonica a jezero Melo. Na kolech jednou z nejkrásnějších korsických dolin Restonica k salaším Grotelle. Pohodový pěší výlet k jezeru Melo (až Capitello). Další den busem impozantním kaňonem řeky Golo - Scala di Santa Regina na nejvyšší silniční sedlo Korsiky Col de Verghio. Sjezd úchvatnou horskou krajinou s borovým lesem. Výhledy do soutěsky Spelunca, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Možnost koupání v kaskádách v ústí soutěsky. Přes malebné Ota do vyhlášeného letoviska Porto. Stoupání k bizarním načervenalým skalním útvarům Calanche a do vesničky Piana, oceněné jako nejkrásnější francouzská obec. Busem do zátoky Valinco u Propriana.

5.-6.den: Filitosa, Sarténe, Aulléne. Koupání a odpočinek u moře. Volitelně na kole krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury Filitosa s mnoha menhiry. Večer busem do svérázného středověkého městečka Sarténe. Další den busem do Petreto-Bicchisano a na kole přes Col de St. Eustache do Aulléne a nádherným sjezdem přes Loreto di Tallano k řece Rizzanése. Koupání u Janovského mostu Spin‘ a Cavallu.

7.den: Bonifacio. Busem do vyhlášeného Bonifacia s unikátními bělostnými útesy (volitelně projížďka lodí cca 20 EUR/os.), nebo pěšky po pobřežních útesech s překrásnými výhledy až na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine. Možná cyklistika v okolí zálivu Valinco.

8.den: Bavella - Ste Lucie de Tallano. Busem do sedla pod siluetou skalních věží Bavella. Na kole sjezd přes Zonzu a Levii do městečka Ste Lucie de Tallano a do Propriana. Podvečerní koupání v moři.

9.-10.den: Bastia - Praha. Busem do přístavní Bastie: prohlídka, nákupy. Trajektem do Itálie a přesun domů. Možnost úpravy programu vzhledem aktuálnímu trajektu, počasí a stavu silnic.


Pozn. V případě nočních trajektů možnost připlacení kajuty (cca 30 EUR/os.).

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross
Délka tras: busem 3750 km, na kole 0-350 km, lodí 240 km
Počasí: vzduch 22-28 °C, voda 20-22 °C
Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (od 4 osob), Praha, Jihlava (od 4 osob), Brno, Břeclav, Bratislava (od 6 osob)

Termín (1421): 7.6. - 16.6. 2019
cena v Kč/*bungalov: 12 990,-/*15 190,-


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: pátek 7. 6. 2019 – neděle 16. 6. 2019
Počet dní: 10
Země: Španělsko
Název CK: Nomád
Stravovaní: Bez stravování
Doprava: Bus, Kolo, Loď
Ubytovaní: Kemp, Pod střechou
Obtížnost: Neuvedena
Doporučené kolo: trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Korsiku a zpět, přeprava kol, vstupní a výstupní poplatek, 7x ubytování v kempech (*2x ubytování v hotelu v Corte se snídaní a 5x ubytování v jednoduchých bungalovech, povlečení), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Cena nezahrnuje: stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu, vratná kauce na bungalov 30 EUR/bungalov. Příplatky: 1-lůžkový pokoj v bungalovu 4600 Kč, 5x polopenze 3-chodové francouzské menu se sklenkou vína 2420 Kč (začíná 4.den večeří a končí 8.den večeří).

Cena: 12,990 Kč


Diskusní fórum pro: "KORSIKA NA KOLE V POHODĚ"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

lankový zámek na kolo, který nabízí mosazné tělo a 6mm silné ocelové lanko.

Sponzor soutěže:


Více zde

Archiv soutěží

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz