Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Poznávací zájezd s cykloturistikou na Korsiku s překrásnou subtropickou přírodou, azurovým mořem, ale i štíty horských velikánů. Romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!


PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Canaglia. Busem do Itálie a trajektem do Bastie. Překrásným hornatým vnitrozemím do Vizzavony. Možnost koupání v horách v překrásných Anglických kaskádách, sjezd na kole z Col de Vizzavona horskými vesnicemi do starobylého Corte s citadelou pod štíty hor.

3.-4.den: Kaňon Restonica a jezero Melo. Na kolech jednou z nejkrásnějších korsických dolin Restonica k salaším Grotelle. Možnost pěšího výletu k jezeru Melo (až Capitello). Další den busem impozantním kaňonem řeky Golo - Scala di Santa Regina na nejvyšší silniční sedlo Korsiky Col de Verghio. Sjezd úchvatnou horskou krajinou s borovým lesem. Výhledy do kaňonu Spelunca, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Variantně přes malebné Ota, či přímo do vyhlášeného letoviska Porto. Stoupání k bizarním načervenalým skalním útvarům Calanche (UNESCO) a do vesničky Piana, oceněné jako nejkrásnější francouzská obec. Busem do zátoky Valinco u Propriana.

5.-6.den: Filitosa, Sarténe, Bonifacio. Koupání a odpočinek u moře. Volitelně na kole krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury Filitosa s mnoha menhiry. Večer busem do svérázného středověkého městečka Sartene. Další den busem do vyhlášeného Bonifacia, které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy (volitelně projížďka lodí cca 20 EUR/os.) Koupání v moři. Alternativně cyklistika v okolí zálivu Valinco.

7.-8.den: Aulléne, Ajaccio. Busem do Petreto-Bicchisano a na kole přes Col de St. Eustache do Aulléne a nádherným sjezdem přes Loreto di Tallano k řece Rizzanése. Možnost koupání u Janovského mostu Spin‘ a Cavallu. Následující den busem na mys Parata s krásnou vyhlídkou na „Krvavé ostrovy“. Nenáročná turistika na vyhlídku k janovské věži Tour de la Parata. Hlavní město Korsiky Ajaccio – rodiště Napoleona Bonaparte s možností návštěvy jeho rodného domu.

9.-11.den: Bavella - Ste Lucie de Tallano. Busem do sedla pod siluetou skalních věží Bavella. Na kole sjezd přes Zonzu a Levii do městečka Ste Lucie de Tallano a do Propriana. Podvečerní koupání v moři. Ráno busem do přístavní Bastie: prohlídka, nákupy. Trajektem do Itálie a přesun domů. Možnost úpravy programu vzhledem aktuálnímu trajektu, počasí a stavu silnic.

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross
Délka tras: busem 3850 km, na kole 0-370 km, lodí 240 km
Počasí: vzduch 22-28 °C, voda 20-22 °C
Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (od 4 osob), Praha, Jihlava (od 4 osob), Brno, Bratislava (od 6 osob)

Termín (1451): 11.6. - 21.6. 2020
cena v Kč/*bungalov: 13 990,-/*16 190,-

Termín (1452): 3.9. - 13.9. 2020
cena v Kč/*bungalov: 13 990,-/*16 490,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Korsiku a zpět, přeprava kol, vstupní a výstupní poplatek, 8x ubytování v kempech (*2x ubytování v hotelu v Corte se snídaní a 6x ubytování v jednoduchých bungalovech, povlečení), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Cena nezahrnuje: stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu, vratná kauce na bungalov 30 EUR/bungalov. Příplatky: 1-lůžkový pokoj na zájezdu -1451: 5200 Kč, 1452: 5600 Kč. 6x polopenze 3-chodové francouzské menu se sklenkou vína 3120 Kč (začíná 4.den večeří a končí 9.den večeří).


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: čtvrtek 11. 6. 2020 – neděle 21. 6. 2020
Počet dní: 11
Země: Francie
Název CK: Nomád
Stravovaní: Polopenze
Doprava: Bus, Kolo, Loď
Ubytovaní: Kemp, Pod střechou
Obtížnost: Neuvedena
Doporučené kolo: trekingové

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Korsiku a zpět, přeprava kol, vstupní a výstupní poplatek, 8x ubytování v kempech (*2x ubytování v hotelu v Corte se snídaní a 6x ubytování v jednoduchých bungalovech, povlečení), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Cena nezahrnuje: stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu, vratná kauce na bungalov 30 EUR/bungalov. Příplatky: 1-lůžkový pokoj na zájezdu -1451: 5200 Kč, 1452: 5600 Kč. 6x polopenze 3-chodové francouzské menu se sklenkou vína 3120 Kč (začíná 4.den večeří a končí 9.den večeří).

Cena: 13,990 Kč


Diskusní fórum pro: "KORSIKA NA KOLE V POHODĚ"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu