Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí

Datum:

30.8.2014, 06:30

Název:

CONTINENTAL Novodubnický maratón

Zároveň sa konajú aj bežecké preteky a Otvorené MSR jednokoliek. Len kúsok od hraníc s ČR. Možnosť uhradiť štartovné na účet v CZK.

Místo:

Nová Dubnica

Datum:

30.8.2014, 08:00

Název:

Landštejn Cyklocamp MTB maraton 2014

Program: 8.00 - 10.00 - Prezentace, přihlášky, výdej startovních čísel 10.30 - Start závodu trasy A 10.40 - Start závodu trasy B 10.50 - Start vyjížďky 14.30 - Ukončení závodu 15.00 - 16.40 - Volná zábava a doplňkový program 16.30 - Vyhlášení výsledků a tombola 19.00 - Taneční zábava s živou hudbou. Následuje volná zábava - po celý den možnost vyžití v lanovém parku, při aquazorbingu či konzumaci v BikeBARu. Tradičně bohatá tombola a hodnotné ceny pro vítěze! Nocleh a dárek pro každého účastníka zdarma!

Místo:

Staré Město pod Landštejnem

Datum:

30.8.2014, 10:00

Název:

Rybákův slídil 2014

Rybákův slídil je cyklistický orientační závod dvojic pro veřejnost. Cílem závodu je v časovém limitu 6 hodin objet co největší počet kontrol a nasbírat tak co nejvíce bodů. Kontroly jsou různě bodovány podle obtížnosti a jsou rozmístěny v krásné přírodě středního Posázaví (30 kontrol vzdálených do 20 km vzdušnou čarou od Zruče nad Sázavou). Na startu dostanete turistickou mapu se zakreslenými kontrolami a trasu si vybíráte sami, podle toho, na které kontroly chcete jet. Závod je vhodný pro širokou veřejnost; jde pouze o to, zda-li dvojice půjde do závodu s cílem jen se projet na pohodu hezkou krajinou, anebo zda-li bude chtít vyhrát. Pokud jste podobný závod nikdy nejeli, vůbec nevadí, přijeďte si ho zkusit. Trasa letošního šestého ročníku povede krásnou krajinou středního Posázaví. Přijeďte se projet na konec prázdnin! Těšíme se na Vás! Přihlášky a další informace najdete na www.rybakuvslidil.cz

Místo:

Horka II (okres Kutná Hora)

Datum:

31.8.2014, 00:00

Název:

Dětské MTB závody Bikeclinic Cup 2014 - Liberec

Osmý závod seriálu Bikeclinic Cup přivítá světoznámý areál v blízkosti Ještědu a místo běžeckého mistrovství světa. Toto místo nejvíce prověří tvé síly! Moderní a skvělé zázemí ti umožní si užít závody v horském prostředí Jizerských hor.

Místo:

Liberec

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Další »

Vyhledávaní v akcích dle:
Ukončené akce můžete procházet v archivu akcí.
Datumu:
Časového intervalu: od:
do:
Turistické oblasti:
Kraje:
Vyhledat text:
Vyhledat v názvech:
Vyhledat v anotacích:

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme navštívit ePojisteni.cz.
Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Kolo pro život Česká Mountainbiková Asociace Cyklistické trasy na Slovensku Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Pražské cyklojízdy Černí koně - paracycling team Sport Life, mezinárodní sportovní veletrh

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaAnketa

Letos už mám najeto
Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz