Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí

Datum:

12.6.2020, 17:00

Název:

DoKola!

každý závodník obdrží týden před závodem trasu, kterou si sám nahraje do své GPS navigace. Podmínkou úspěšného absolvování je dodržení této trasy. závod začíná netradičně - účastníci dostanou papírovou mapu s kontrolami, které musí v libovolném pořadí objet, pouze poslední kontrola je pevně dána a teprve po jejím projetí začínají účastníci závodit dle trasy nahrané v jejich GPS navigaci. Celá tato "kontrolní" taškařice bude představovat přibližně 5% z celé trasy, což je podle oka organizátora cca 17 km. akce probíhá nonstop. z trasy lze kdekoli odbočit, např. za účelem občerstvení, opravení závady, navštívení babičky, nedělní mše..., ale je však nutno v jízdě zase pokračovat na stejném místě, kde jste z trasy odbočili. na trase budou 2 inspekční místa (IM), kde si pořadatelé odškrtnou odpadlíky a ostatním zaznamenají čas průjezdu, případně pohovoří o životě na trase a pořídí fotečku do alba. start i cíl je na fotbalovém hřišti ve Vilémově u Golčova Jeníkova (pozor nezaměnit! Vilémovů je v ČR zhruba deset!), kde budete mít možnost pohodlně zaparkovat vaše auta. po dojezdu do cíle bude prvním třem přeživším bedlivě zkontrolována trasa cílovou komisí a rozdány dary. Ostatním úspěšným cyklistům, kteří závod zdárně dokončí až do cíle, bude trasa zkontrolována po zaslání na pořadatelský email, z čehož bude následně sestavena výsledková listina. v cíli vás pak čeká dojezdová medaile, famfára, přípitek a nehynoucí obdiv! časový limit je 50 hodin, tak hejbněte kostrou!

Místo:

Vilémov u Golčova Jeníkova

Datum:

13.6.2020, 08:00

Název:

Hornettlon.cz

Triatlon / kvadriatlon pro každého...

Místo:

Hradčany / Ralsko

Datum:

13.6.2020, 09:00

Název:

Hornettlon.cz 2020

Triatlon / kvadriatlon pro každého...

Místo:

Česká Lípa

Datum:

13.6.2020, 09:30

Název:

Bystrický anjel

Nesúťažná cyklistická jazda. Nie sú to klasické cyklistické preteky, no pre tých, ktorí absolvujú celú trasu je pripravená bodová klasifikácia o najlepšieho vrchára.

Místo:

Banská Bystrica

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Další »

Vyhledávaní v akcích dle:
Ukončené akce můžete procházet v archivu akcí.
Datumu:
Časového intervalu: od:
do:
Turistické oblasti:
Kraje:
Vyhledat text:
Vyhledat v názvech:
Vyhledat v anotacích:

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu