Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí

POSTŘIŽINSKÝ CYKLOOTVÍRÁK

Začátek programu v 9:30. Volný start vyjížďky je od 10:00 do 12:00. Akce je ZDARMA. Již tradičně se můžete těšit na ORIGINÁLNÍ SAMOLEPKU a MALÝ DÁREK V CÍLI. V areálu pivovaru vás čeká SOUTĚŽENÍ O CENY, TESTOVACÍ KOLA ROCK MACHINE a využít můžete SERVIS KOL. A kromě toho samozřejmě výborné pochutiny na grilu. Po akci je možné přespat v areálu pivovaru ve vlastním stanu.

Bookmark and Share


Cyklootvírák je společenská vyjížďka pro všechny příznivce cyklistiky a Postřižinského piva. Rovinatý nenáročný okruh Polabskou nížinou měří přibližně 41 kilometrů. Většinou vede po lesních a polních turistických cestách a cyklostezkách, v kratších úsecích i po silnici. Před startem obdržíte tradiční samolepku aktuálního ročníku a pivní tácek se „startovním“ číslem. Tácek s razítky z každého stanoviště vám zajistí malý dárek v cíli. První zastávku si tentokrát změníme, protože vyhlášená Hájenka v Kersku je v celkové rekonstrukci. O Kerskou odměnu ale nepřijdeme, zastávku jsme domluvili v nedalekém lesním Ateliéru Kuba. Tam bude samozřejmě zajištěno Postřižinské občerstvení a catering, včetně kančí speciality :-). Následuje nezapomenutelná hospůdka U Irenky, a potom pozor! Máme novou zastávku Kiosek Ostrá! Dál pokračujeme už tradičně přes Kostomlaty a hurá zpět do pivovaru. Na Cyklootvírák je nejvhodnější vyrazit na kole horském, ale i na kole silničním či městském trasu zvládnete. Dbejte na bezpečnost svou i ostatních účastníků a nezapomeňte cyklistickou přilbu. Každý startuje na vlastní nebezpečí.


Datum a čas akce (začátek): sobota 4. květen 2019, 09:30
Datum a čas akce (konec):
Místo konání: Pivovar Nymburk, Kraj: Středočeský kraj
Záznam provedl: Bohumil Valenta
Datum pořízení záznamu: 15.4.2019 21:19

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz