Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí - archiv

Datum:

12.6.2020, 17:00

Název:

DoKola!

každý závodník obdrží týden před závodem trasu, kterou si sám nahraje do své GPS navigace. Podmínkou úspěšného absolvování je dodržení této trasy. závod začíná netradičně - účastníci dostanou papírovou mapu s kontrolami, které musí v libovolném pořadí objet, pouze poslední kontrola je pevně dána a teprve po jejím projetí začínají účastníci závodit dle trasy nahrané v jejich GPS navigaci. Celá tato "kontrolní" taškařice bude představovat přibližně 5% z celé trasy, což je podle oka organizátora cca 17 km. akce probíhá nonstop. z trasy lze kdekoli odbočit, např. za účelem občerstvení, opravení závady, navštívení babičky, nedělní mše..., ale je však nutno v jízdě zase pokračovat na stejném místě, kde jste z trasy odbočili. na trase budou 2 inspekční místa (IM), kde si pořadatelé odškrtnou odpadlíky a ostatním zaznamenají čas průjezdu, případně pohovoří o životě na trase a pořídí fotečku do alba. start i cíl je na fotbalovém hřišti ve Vilémově u Golčova Jeníkova (pozor nezaměnit! Vilémovů je v ČR zhruba deset!), kde budete mít možnost pohodlně zaparkovat vaše auta. po dojezdu do cíle bude prvním třem přeživším bedlivě zkontrolována trasa cílovou komisí a rozdány dary. Ostatním úspěšným cyklistům, kteří závod zdárně dokončí až do cíle, bude trasa zkontrolována po zaslání na pořadatelský email, z čehož bude následně sestavena výsledková listina. v cíli vás pak čeká dojezdová medaile, famfára, přípitek a nehynoucí obdiv! časový limit je 50 hodin, tak hejbněte kostrou!

Místo:

Vilémov u Golčova Jeníkova

Více zde »

Datum:

6.6.2020, 08:30

Název:

Bike sraz na Vysočině - 17 ročník

Video pozvánky 2020: https://youtu.be/MsQFxM-zlW4

Místo:

sraz u Pilské nádrže - parkoviště relaxačního areálu Pilák

Více zde »

Datum:

30.5.2020, 09:00

Název:

Frýdlantský ČEZ duatlon

Frýdlantský duatlon navazuje na tradiční extrémní štafetový závod Adrenalin Cup a kombinuje disciplíny horského kola a běhu. Závod je je otevřený širší veřejnosti. Trasa závodu povede nádhernou krajinou Beskyd. Závod je rozdělen na 4,5 km – běh – 19 km – MTB – 2,5 km – běh. Zúčastnit se ho mohou jak jednotlinci tak i šfatety. Na 4. ročník Frýdlantského duatlon se můžete těšit v sobotu 30.5.2020!

Místo:

Frýdlant nad Ostravicí

Více zde »

Datum:

17.5.2020, 07:00

Název:

AUTHOR 50 BEZDĚZ

Cyklistický závod pro všechny věkové i výkonostní kategorie.

Místo:

Bezděz

Více zde »

« Předchozí | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další »

Vyhledávaní v akcích dle:
Datumu:
Časového intervalu: od:
do:
Turistické oblasti:
Kraje:
Vyhledat text:
Vyhledat v názvech:
Vyhledat v anotacích:

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014