Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Jan Polášek

Orientační cena: 199,- Kč

Děj knihy se odehrává v prostředí cykistických závodů, kde se na pozadí jednotlivých epizod sleduje zrání dospívajícího Martina, který zcela propadl cyklistice a obětuje jí veškerý svůj volný čas.

obal

Autor: Jan Vlasák

Orientační cena: 222,- Kč

Druhé (doplněné a aktualizované) vydání legendární prvotiny cyklodobrodruha Honzy Vlasáka. Když vyšla poprvé v roce 1995, stala se pojmem a "Bejk" známým mezi cykloturisty. Autor mezi tím napsal další knihy, ale legenda se vrací...

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 333,- Kč

S Luckou a Michalem kolem zeměkoule - IV. část. Čtvrtý, závěrečný díl vyprávění o letos dokončené cestě kolem světa na kolech popisuje zážitky z přejezdu celé Severní Ameriky (Mexiko, USA, Kanada), z Jižní Afriky a pak cestu Evropou domů.

obal

Autor: Jan Králík

Orientační cena: 190,- Kč

V novodobé historii české cyklistiky bychom asi jen těžko hledali osobnost, která by ji ovlivnila takovým výrazným způsobem jako Jaroslav Cihlář. Malou splátkou na velký dluh všech, kteří mají rádi kolo, je publikace Život v jednom kole, již připravilo vydavatelství V-Press.

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 299,- Kč

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, III. část. Třetí část vyprávění Lucie Kovaříkové a Michala Jona, kteří 1. května 2005 ukončí tříletou cestu kolem světa na kolech. Už podle názvu bude děj knihy pěkně drsný. Popisují v ní totiž Jižní Ameriku, která byla asi tím nejnáročnějším a nejnamáhavějším kontinentem jejich cesty Celobarevná, vázaná, 200 stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

S touto knihou můžete krůček po krůčku hlouběji proniknout do příslušné problematiky. Jednotlivé kapitoly se vztahují z větší části specificky k tréninku s činkami. Jádro této knihy tvoří přehled jednotlivých cviků. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Tato kniha vám ukáže, že silový trénink prováděný šetrně je vhodný i pro vás. Není nudný, ani nebezpečný nebo příliš náročný. Můžete jej provádět doma a nepotřebujete k němu prakticky žádné pomůcky. Většina cviků je koncipována tak, že jako zátěž používá vlastní tělesnou váhu. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Kniha se všeobecně zabývá pohybovou aktivitou ve fitness centrech. (Pozor, fitness není synonymum pro bodybuilding!) Cílem je představit čtenáři krok za krokem základy zdravotně orientovaného fitness tréninku, výkonnostního sportu se kniha netýká. 128 stran.

« Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz