Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

S touto knihou můžete krůček po krůčku hlouběji proniknout do příslušné problematiky. Jednotlivé kapitoly se vztahují z větší části specificky k tréninku s činkami. Jádro této knihy tvoří přehled jednotlivých cviků. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Tato kniha vám ukáže, že silový trénink prováděný šetrně je vhodný i pro vás. Není nudný, ani nebezpečný nebo příliš náročný. Můžete jej provádět doma a nepotřebujete k němu prakticky žádné pomůcky. Většina cviků je koncipována tak, že jako zátěž používá vlastní tělesnou váhu. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Kniha se všeobecně zabývá pohybovou aktivitou ve fitness centrech. (Pozor, fitness není synonymum pro bodybuilding!) Cílem je představit čtenáři krok za krokem základy zdravotně orientovaného fitness tréninku, výkonnostního sportu se kniha netýká. 128 stran.

obal

Autor: Chris Carmichael a Jim Rutberg

Orientační cena: 220,- Kč

Tato kniha je určena všem, kteří se aktivní cyklistikou zabývají nejen z čistě rekreačního hlediska. Máte-li ambice stát se závodníky na kole, pak se týká právě vás. Autor, Chris Carmichael, je osobním trenérem Lance Armstronga.

obal

Autor: Peter Konopka

Orientační cena: 199,- Kč

Kniha je velmi zajímavým pohledem na sportovní způsob stravování. Čtenář se v knize může velmi podrobně seznámit s obecnými zásadami zdravé sportovní výživy, včetně objasnění některých douhodobě diskutovaných problematických okruhů. 128 celobarevných stran.

obal

Autor: Lance Armstrong & Sally Jenkinsová

Orientační cena: 219,- Kč

Pětinásobný vítěz Tour de France a nejprodávanější autor podle žebříčku New York Times se vrací s inspirativním vyprávěním o svých osobních i profesních vítězstvích (a prohrách) a svěřuje se s vlastní niternou zkušeností: teprve když málem zemřel, naučil se skutečně žít.

obal

Autor: Jan Vlasák

Orientační cena: 278,- Kč

Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele. Kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také autorem kresby na obálce. Pevná vazba, 284 stran.

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 289,- Kč

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, II. část. Druhý díl navazuje na cestu do Japonska a popisuje zážitky z přejezdu Austrálie od západu k východu, z objezdu Tasmánie, z projetí obou ostrovů Nového Zélandu a z pobytu na ostrově Fidži, který pojali cestovatelé jako regeneraci před těžkou Jižní Amerikou. Celobarevná, vázaná, 180 stran.

« Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život
 
BikersStickers.com

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz