Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Chris Sidwells (překlad Daniel Amcha)

Orientační cena: 399,- Kč

Výpravná obrazová publikace na křídovém papíře. Nejedná se pouze o encyklopedické dílo, najdete v ní spoustu užitečných informací k údržbě, tréninku, technice jízdy na kole. Vázaná, 240 stran. Text doplněn velkým množstvím názorných a kvalitních fotografií.

obal

Autor: Michal Třetina

Orientační cena: 349,- Kč

V českém i ve světovém měřítku originální kniha s cyklo-cestovatelskou tematikou. Něco mezi průvodcem, cestopisem a obrazovou publikací dohromady. Nabízí popisy čtyř desítek převážně dvoutisícových silničních i terénních sedel ve Francii, Švýcarsku, Rakousku a Itálii. Ke každému horskému průsmyku je speciální mapové vyobrazení s vyznačením trasy.

obal

Autor: Pepa Dressler a kol.

Orientační cena: 397,- Kč

Kolo je skvělá věc a chce si s vámi hrát... Dvojnásobný mistr světa v biketrialu připravil encyklopedický přehled cyklistických disciplín, které by se daly shrnout pod název DIRT. Co všechno se pod tímto názvem označujícím spíše způsob nakládání s kolem skrývá?

obal

Autor: V-Press s.r.o.

Orientační cena: 159,- Kč

Katalog kol a cyklistických doplňků na českém trhu v roce 2004. Celkem přes 1900 produktů obrazem rozdělených do rubrik. U produktu uvedeny parametry, orientační cena, dovozce atd. Ke každé rubrice úvodní článek.

obal

Autor: Petr Jahoda

Orientační cena: neznámá

Poutavé vyprávění autora o jeho sólové cykloexpedici do rovníkové části Velkého afrického příkopu. Výpravná publikace má bohatý fotografický doprovod - 120 fotografií africké přírody, divoce žijících zvířat a příslušníků přírodních národů. Autorova v pořadí již čtvrtá publikace z cyklu Nejdivočejší místa světa. 234 stran.

obal

Autor: Antonín Červený

Orientační cena: neznámá

Druhé přepracované vydání publikace, která není určena pouze cykloturistům, ale široké vrstvě čtenářů bez ohledu na věk. Při její četbě může každý sám projít dobrodružstvím, které prožíval autor na své zajímavé cestě nejen horami Jižní Ameriky.

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 299,- Kč

První část vyprávění o probíhající cestě kolem světa na kolech. Očekávaná knižní novinka, popisující trasu z České republiky přes Německo, Dánsko, Grónsko, Švédsko, Finsko, Norsko, Rusko, Mongolsko, Čínu, Jižní Koreu až do Japonska.

obal

Autor: Petr Kafka

Orientační cena: 195,- Kč

Čtení pro cyklistické nadšence a nejen pro ně. Tak zní podtitulek knihy, která obsahuje cestovatelské zážitky dvou dobrodruhů, kteří se na kole vydávají od svých mladých let do zemí blízkých i velmi exotických. Vázaná, 88 stran s barevnými fotografiemi.

« Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz