Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Lance Armstrong & Sally Jenkinsová

Orientační cena: 219,- Kč

Pětinásobný vítěz Tour de France a nejprodávanější autor podle žebříčku New York Times se vrací s inspirativním vyprávěním o svých osobních i profesních vítězstvích (a prohrách) a svěřuje se s vlastní niternou zkušeností: teprve když málem zemřel, naučil se skutečně žít.

obal

Autor: Jan Vlasák

Orientační cena: 278,- Kč

Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele. Kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také autorem kresby na obálce. Pevná vazba, 284 stran.

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 289,- Kč

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, II. část. Druhý díl navazuje na cestu do Japonska a popisuje zážitky z přejezdu Austrálie od západu k východu, z objezdu Tasmánie, z projetí obou ostrovů Nového Zélandu a z pobytu na ostrově Fidži, který pojali cestovatelé jako regeneraci před těžkou Jižní Amerikou. Celobarevná, vázaná, 180 stran.

obal

Autor: Jan Tomšíček

Orientační cena: 161,- Kč

Autor dvou předcházejících cestopisů o černém kontinentu představuje svoji třetí knihu, v níž zachytil celou řadu příběhů, zážitků, postřehů a zajímavostí ze svého pobytu v JAR. Všechny své cesty absolvoval jediným dopravním prostředkem, jímž bylo jízdní kolo. 208 str., pevná vazba.

obal

Autor: Jan Tomšíček

Orientační cena: 160,- Kč

Kniha obsahuje autorovy zážitky z dlouhé a notně klikaté cesty z Kapského města k onomu nádhernému přírodnímu divu na řece Zambezi včetně návratu do místa výjezdu (12 400 km). 21 x 15 cm, 208 str., pevná vazba.

obal

Autor: Urs Gerig, Thomas Frischknecht

Orientační cena: 199,- Kč

Autoři této knihy si kladou za cíl seznámit čtenáře s historií horské cyklistiky, moderními způsoby tréninku a jeho metodami, charakterizují jednotlivé disciplíny, zabývají se typy kol, oblečením a stravováním. Kdo to myslí s horskou cyklistikou vážně, najde v ní mnoho užitečných informací. 128 stran, brožovaná.

obal

Autor: Miroslav Pavelka

Orientační cena: 279,- Kč

Aneb Cyklovandr do Thajska a zět. Tuto cestu absolvoval autor spolu s kamarádem Miroslavem Mádrem v letech 2000 - 2001. Trvala rok a tři dny a najeli při ní 23 577 km. 200 stran, černobílé fotografie v textu doplňují barevné přílohy.

obal

Autor: Chris Sidwells (překlad Daniel Amcha)

Orientační cena: 399,- Kč

Výpravná obrazová publikace na křídovém papíře. Nejedná se pouze o encyklopedické dílo, najdete v ní spoustu užitečných informací k údržbě, tréninku, technice jízdy na kole. Vázaná, 240 stran. Text doplněn velkým množstvím názorných a kvalitních fotografií.

« Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz