Česká verze English version
Cykloserver.cz

Bagó, hop!

cykloknihy_bagohop.jpg

Děj knihy se odehrává v prostředí cykistických závodů, kde se na pozadí jednotlivých epizod sleduje zrání dospívajícího Martina, který zcela propadl cyklistice a obětuje jí veškerý svůj volný čas.


Název: Bagó, hop!
Autor: Jan Polášek
Vydavatel: Cykloknihy, s.r.o.
Orientační cena: 199,- Kč
Rok vydání: 2006
Odkaz: http.//www.cykloknihy.cz

Bookmark and Share

Děj knihy se odehrává většinou v prostředí cyklistických závodů. Na pozadí epizod sledujeme zrání dospívajícího mladíka Martina, který zcela propadl cyklistice a obětuje jí veškerý volný čas. Zažíváme s ním prohry, zranění i vítězství. Díky pomoci a obrovskému fandovství rodičů, kteří jeho zálibu všemožně podporují, se vypracovává ve stále lepšího závodníka. Nechybí pochopitelně ani první láska, tak krásná a romantická, jak jen ve věku dospívajících může být. Zajímavostí možná je to, že i jeho dívka Radka jezdí závodně na kole, a tak mnohé závody prožívají společně. Je to také příběh o vztahu k psímu kamarádovi, se kterým Martin v jakési snové rovině i rozmlouvá a radí se s ním.Ing. Jak Polášek se narodil 24. 3. 1940 v Příboře. Vystudoval Fakultu strojní Vysoké školy báňské v Ostravě. Po 40 letech práce v uhelném a uranovém průmyslu podnikal v oblasti prodeje kol a dalšího cyklistického materiálu. Cyklistice se věnuje od roku 1980, nejdříve jako rozhodčí a trenér, později organizátor silničních a cyklokrosových závodů. V současné době je předsedou klubu cyklistiky a sám aktivně závodí. Doposud publikoval pouze v časopisech technického zaměření.


ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

lankový zámek na kolo, který nabízí mosazné tělo a 6mm silné ocelové lanko.

Sponzor soutěže:


Více zde

Archiv soutěží

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz