Česká verze English version
Cykloserver.cz

Velo č. 5/2014

Kupujeme jeté kolo; Češi ovládli Cape Epic; Rozhovory, testy...


Název: Velo č. 5/2014
Autor: V-Press
Vydavatel: V-Press
Orientační cena: 89,- Kč
Rok vydání: 2014
Odkaz: http://www.ivelo.cz

Bookmark and Share

KUPUJEME JETÉ KOLO A nejsme na to sami. Profesionální mechanik Dan Boubín ukáže místa, na která je potřeba dávat pozor, poradí, co má smysl řešit slevou z ceny a co je naopak jasným signálem k odmítnutí nabízeného stroje, důležité rady přidá i právník. Navíc jsme pro vás připravili ke stažení vzorovou smlouvu na prodej kola (najdete ji zde).

NEJLEPŠÍ KOLO (ZA 30 000 Kč) NA SVĚTĚ Jako druhou cestu jsme zvolili vlastní stavbu. Stanovili jsme si limit 30 000 Kč a při výběru komponentů jsme využili našich zkušeností z testů či zkušeností osobních. Vybírali jsme pečlivě díl za dílem, abychom na konci cesty mohli říci, že za toto kolo dáme ruku do ohně. Rozdíl v ceně oproti sériovému kolu navíc byl skoro nulový.

EXISTUJÍ JEZDECKÉ LIMITY? Po tom, co v poslední sezoně předvedli freerideři při vrcholných akcích, je na místě otázka, zda se někdy vůbec zastaví evoluce freeridu. Podívali jsme se na jeho začátky a současnost. Rozdíl je obrovský.

ROZHOVORY ♦ KELLY McGARRY Freerider, autor rekordního backflipu (délka 24 metrů) přes kaňon při Red Bull Rampage.

♦ MICHAL MAROŠI Ikona domácí MTB scény, jediný český freerider, který se dokázal výrazně prosadit do světové špičky (4. při Red Bull Rampage), skvělý sjezdař, fourcrossař a v mládí i bikrosař.

♦ ADAM STAŠEK Mladý český konstruktér německého Ghostu, autor celoodpruženého modelu Riot, o němž se hodně mluví.

CAPE EPIC PODLEHL ČECHŮM Kristián Hynek první, František Raboň druhý. Rozsáhlý článek dokáže, že o těchto závodech jste si ještě zdaleka nepřečetli vše.

HODNĚ RYCHLÁ ALJAŠKA Honza Kopka a Pavel Richtr, čeští účastníci rekordního ročníku a jejich postřehy k nejtěžšímu závodu planety - podniku Iditarod Trail.

KOKOŘÍNSKO Fotograf Rob Trnka a sourozenci Škarnitzlovi zvou na skvělý (ne)okruh Kokořínskem.

MARTINSKÉ HOLE Poprvé nás čtenář pozval na svůj neoblíbený trail. Proč, to se dočtete v článku, z textu a fotek pochopíte, že zábava a technická náročnost okruhu jsou zaručeny.

TAK SE KUTÁ V TRUTNOVĚ Seriál Kopáči stezek představí další nadšence, tentokrát partičku Trutnov Trails. Její nadšení je nakažlivé.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Your Maps
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |