Česká verze English version
Cykloserver.cz

Za sedmero horami, sedmero lesy...

Open this track in Cykloatlas On-line » elevation profile

Route details:

Bike type trekking Difficulty medium Length 51km Elevation cca 719m

Through: Bělá nad Radbuzou, U Černého rybníka-rozc., Újezd Svatého Kříže, Hostouň, Mutěnín, Erazim, Slatina, Tasnovice, Oplotec, Chřebřany, Mířkov, Pod Jedlovým vrchem-rozc., Pod Racovským vrchem-rozc., Vidice, V Březince-rozhledna, Bernartice, Dehetná, Čečínský les, Bělá nad Radbuzou
Recommended bike maps:
130 - ČESKÝ LES, TACHOVSKO | 134 - ČESKÝ LES, DOMAŽLICKO

Černý rybník – Jižně od Bělé nad Radbuzou je rybník s možností koupání.

Hostouň – Možnost koupání.

NS Sedmihoří – Naučná stezka začíná a končí v Mířkově, měří 10 km a má 14 zastavení. Stezka je zaměřena na geologii, historii a ekologii a je určena pro pěší i cyklisty.

Mezholezský rybník – Na východ od rozcestníku „Chlum, rozc. Modrých“ vede k rybníku modrá turistická značka. Je zde možnost koupání.

Rozhledna u Bernartic – Železná rozhledna se nachází u obce Bernartice mezi obcemi Dehetná a Vítovice nedaleko města Bělá nad Radbuzou.je volně přístupná. Vyhlídková plošina se nachází ve výšce 25 m, je z ní pěkný výhled do okolní krajiny.

Chobot – Také Sychrák, rekreační rybník na Dubečkem potoku s autokempem, restaurací, tábořištěm a chatovou osadou. Možnost koupání.

Export:

Podporujeme TOUR Navigator

Bookmark and Share

Track URL (i.e. for insertion in e-mail):


Track map window code to embed in website:



Author: SHOCart
Rating (1 is best): 1 | 2 | 3 | 4 | 5 (Current rating: 3)

Other SHOCart routes »»


Other routes in this area »»


Discussion forum for: "Za sedmero horami, sedmero lesy..."

Message Author Date and time
No message yet.

Advertising

Tips for you

Kolo pro život
 
SHOCart liga . seriál MTBO závodů pro veřejnost

Win with us

Partners

Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty Autopilot - lehké mapníky pro hobíky i závodníky Bike Brno - největší cyklistický veletrh ve střední Evropě Česká Mountainbiková Asociace FOR BIKES Praha - jarní festival cyklistiky Černí koně - paracycling team Bike-forum.cz  - cyklistické fórum, fotogalerie, bazar, recenze a mnoho dalšího



» Route browser

Find a bike route
in our vast database.

» Latest routes

  1. Z Lokte do Mariánských Lázní a zpět přes Karlovy Vary [101 km]
  2. Žlutava - Komárov - Kudlov - Mladcová 31. 7. 2010 [69 km]
  3. Jilemnice-M... [39 km]
  4. lesná železnica [70 km]
  5. Trasa. 1 [46 km]

» Coming soon

» Library news



Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 577 687 346 | Fax: (+420) 577 687 360

Design by OVX.cz