Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dva milióny na propagaci jihočeských cyklostezek

24.5.2005 11:39

Zastupitelstvo Jihočeského kraje schválilo dotaci ze Společného regionálního operačního programu na projekt Jihočeský kraj – cyklistů ráj. Předkladatelem projektu je Nadace Jihočeské cyklostezky.

Bookmark and Share

„Je to výborná zpráva pro všechny cyklisty, protože budeme moci dál rozvíjet služby v této nesmírně oblíbené dimenzi cestovního ruchu,“ uvedl Jan Šmidmayer, předseda pracovní skupiny nadace. Celkové náklady projektu dosahují téměř 2,5 miliónu korun, z toho dotace činí více jak 2 milióny, téměř 0,5 miliónu jde ze státního rozpočtu a zbytek ze strukturálních fondů. „Na nadaci tedy zbývá zajistit necelých 500 tis.. Věřím, že se nám podaří dotáhnout do konce některá jednání se sponzory,“ uvedl Jan Šmidmayer. Projekt Jihočeský kraj – cyklistů ráj je zaměřen na komplexní propagaci kraje a jeho výsledným efektem by mělo být zvýšení počtu turistů v kraji a prodloužení doby jejich pobytu. „Za tímto účelem se budeme účastnit konferencí, veletrhů a výstav, zpracujeme kvalitní internetovou prezentaci, oslovíme podnikatelskou sféru a budeme publikovat výsledky našich analýz a šetření,“ popisuje Jan Šmidmayer. Nadace Jihočeské cyklostezky hodlá projekt představit svým zřizovatelům, partnerům a odborné veřejnosti na výročním setkání, které se uskuteční na konci června ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou.  Více informací o nadaci: www.jihoceske-cyklostezky.cz.

Diskusní fórum pro: "Dva milióny na propagaci jihočeských cyklostezek"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu