Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Výsledky maratonů jako na dlani

2.5.2011 14:21

Patříte-li mezi účastníky MTB maratonů, určitě by vás mohly zajímat webové stránky Sportave.com. Na těchto stránkách se v současné době nachází výsledky z většiny českých hobby MTB maratonů za několik let zpátky.

Bookmark and Share

Pokud si například chcete připomenout, jaké závody jste absolvovali a jak jste se na nich umístili, je sportave.com to pravé místo pro vás. Stačí si na záložce „Závodníci“ vyhledat vlastní profil a kliknout na detail. Ze spousty závodů můžete ve svém profilu nalézt i náhledy fotografií, které vám připomenou i atmosféru závodu.

 

Pokud byste měli chuť porovnat své výsledky s výsledky vašeho kamaráda, určitě oceníte funkci porovnání vybraných závodníků, která umožňuje zobrazit dva závodníky ve sloupcích, kde řádky tvoří všechny jejich absolvované závody. Závody na kterých se tyto dva závodníci potkali, jsou zobrazeny vedle sebe.

 

Na záložce „Kalendář akcí“ se můžete jednak podívat, které závody jsou plánovány pro přidání do systému a jednak zde můžete výběr závodů sami ovlivnit v diskuzi pod kalendářem.

 

-red-


 

Diskusní fórum pro: "Výsledky maratonů jako na dlani"

Názor Autor Datum a čas
RE: Výsledky maraton... Karel 2. 5. 2011, 19:19

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |