Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Vyhrajte startovné na Krušnoton!

5.7.2012 16:15

Krušné hory už zbavily svá úbočí zbytků sněhu a shovívavě snášejí jemné hemžení všeho cyklonároda od úpatí po hřebeny.

Bookmark and Share

S nekonečnou trpělivostí přihlíží všemu tomu pachtění, potu a krvi, svištění plášťů, zurčení pastorků, skřípění brzd, lámání kostí, praštění přileb, šplouchání bidonů a šustění tyčinek, bez kterých se neobejde žádný správný švih. Hory ve své moudrosti chápou, že se ti nebožáci, kteří je od prvních jarních dnů šimrají po šíji, musí připravit. Připravit na den, který zastíní všechny ostatní. Den, kdy se i ty miliony let staré hory zatetelí a vzrušením zrůžoví. Den, kdy se zavlní asfalt v širokém dalekém okolí a bzučení karbonových strojů přehluší všechny zvuky světa. Den, kdy svaly stovek nohou dají vzniknout síle, před kterou smeknou i horští velikáni.

  • Den, kdy se pojede CANNONDALE KRUŠNOTON 2012!!!

Stovky kilometrů silnic a tisíce metrů převýšení, obrovské zázemí, nádherné tratě. A především – nezměrné úsilí závodníků. Ve státě českém není těžšího silničního maratonu. Královská trať je vskutku pro hrdiny! A ostatní si mohou s těmito reky na kratších tratích zkusit dřinu a krásu cyklistiky doslova na dotek. Není divu, že Krušné hory při pomyšlení na 11. 8. 2012 celé zrůžoví a ozáří celý kraj. Září i na nás, kteří pro Vás CANNONDALE KRUŠNOTON 2012 připravujeme.

  • KRUŠNOTON je letos PINK!

Startovné můžete vyhrát na www.maratony.eu/sutaz.htm do 18. července 2012.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Vyhrajte startovné na Krušnoton!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |