Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Ještědu se sejde kompletní špička

9.8.2012 12:56

Seriál Kolo pro život pokračuje po dvoutýdenní pauze tuto sobotu již desátým závodem, kterým je Ještěd Tour Kooperativy. Na start v areálu Vesec u Liberce by se měla v pravé poledne postavit celá špička.

Bookmark and Share

Obě svá největší esa vyšle do boje tým Česká spořitelna MTB. Po krátkém volnu už opět naplno trénuje úřadující mistr Evropy v maratonu Kristián Hynek, který vynechal minulý závod na Zadově. Tam zvítězil jeho stájový kolega Pavel Boudný, čerstvý mistr republiky v cross country.


A pak jsou tu další stálice: Petr Dlask (Madeta Fitness-Specialized), Václav Ježek (Alpine Pro-Author), Jan Hruška (Toyota Dolák) a v neposlední řadě třeba jeho stájový kolega Ondřej Fojtík, jenž před pár dny vyhrál prestižní etapový závod IronBike v Itálii.


Velkou favoritkou závodu žen je Jitka Škarnitzlová (Rubena Auto-Menčík Specialized), která se na závěrečném závodě Světového poháru ve Francii blýskla velmi dobrým šestým místem v kategorii žen do 23 let.


Trasa hlavního závodu měří 56 kilometrů a má převýšení 2155 metrů.

 

-CS MTB team-

Diskusní fórum pro: "Na Ještědu se sejde kompletní špička"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |