Cykloserver.cz

Aktuality

Vítězka Cape Epic bude na startu Malevilu

7.5.2013 13:31

Vítězka legendárního afrického závodu CAPE- EPIC Catherine WILLIAMSON (GBR) bude na startu letošního Malevil Cupu 15. 6. 2013. Catherine Williamson závodí za profesionální jihoafrický klub Bizhub FCF. Se svojí parťačkou Yolandou SPEEDY (JAR) vyhrály letošní prestižní 10. ročník závodu Cape Epic (mužskou kategorii vyhrál náš Jaroslav Kulhavý).

Bookmark and Share

Na marathonském mistrovství republiky se ale představí v dresu ELEVEN-RUBENA TEST / MALEVIL TEAMu, kde bude hostovat. A jak se vše takto seběhlo? Každý rok obesíláme s pozvánkou závodníky z let minulých. Catherine reagovala v tom smyslu, že se právě vrací z EPICU, který „náhodou“ vyhrála. Na Malevilu byla a ráda přijede zas. Jestli prý chceme, přiveze nějaké fotky a klidně se podělí i o zážitky z EPICU (podrobnosti připravujeme). Na nic jsme pak už nečekali a náš zájem potvrdili. Takový závod nevyhrává kde kdo a každý rok.

Startovní listina letošního Malevil cupu je vůbec plná zahraničních účastníků mmj. ze Španělska, Estonska, Ruska nebo Austrálie. Nečekejte s podáním přihlášky ani vy! Termín letošního Mistrovství republiky v MTB marathonu Malevil cup se blíží. Připomínáme, že závod je vypsán na trasách 100, 65 a 40 i pro všechny věkové kategorie amatérů a „hobbýků“.