Cykloserver.cz

Aktuality

Míle znají své vítěze

8.7.2014 09:52

Craft 1000 Miles Adventure – extrémní ultramaraton, který nemá v Evropě obdoby, byl včera pokořen. A rovnou padly rekordy. Letošní ročník je skutečně překvapující. Možná i proto, že má rovnou dva vítěze. Pod cílovým obloukem včera v 15:58 projeli společně dva jezdci, kteří spolu po celý čas závodu urputně soupeřili a neustále se střídali ve vedení.

Bookmark and Share

S celkovým časem 8d 0h 58m se dělí o první a druhé místo Štěpán Stránský (č. 40) a Martin Vít (č. 14). Na třetí pozici se velmi překvapivě umístil Jiří Kašpar (č. 74) s časem 8d 2h 55m. Byl prolomen loňský rekord od Honzy Tyxy, a to o necelé dvě hodiny. Zmiňovaný Honza Tyxa letos bohužel kvůli zdravotním potížím skončil v cíli krátké trasy.

Všem vítězům velice gratulujeme a doufáme, že si užívají zaslouženého piva v Nové Sedlici. Budeme ale přinášet další zprávy, protože většina závodníků je ještě na trase. Do cíle delší trasy kromě bajkerů míří i jeden koloběžkář a dva běžci.