Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Středový pohon Pendix – elektrokolo snadno i z vašeho kola

8.10.2018 08:44

Přemýšlíte, jak zvládnout dlouhé výlety na kole? Nebo jak si ulehčit cestu do práce či do školy? Německá společnost Pendix vyvinula středový elektrický pohon, se kterým budou vaše cesty na kole úžasně snadné a příjemné!

Bookmark and Share

S elektromotorem Pendix pocítíte příval nové energie a to na jakémkoliv kole. Předností této sady totiž je její univerzálnost a jednoduchost instalace! Ať už máte horské, silniční nebo snad skládací kolo, všechny můžete v okamžiku proměnit na výkonné a efektivní elektrokolo.

 

Pendix je středový pohon – motor se instaluje na středovou osu na opačnou stranu od převodníku. Umožňuje tak ponechat kompletní převody vašeho kola, což je unikátní a velmi ocenitelná vlastnost. Výkon systému je 250 W, kroutící moment 50 Nm a maximální rychlost 25 km/h.


Přestavba na elektrokolo pomocí systému Pendix vám poskytne dostatek energie až na 160 kilometrů (s 500Wh baterií). Od teď vyjedete každý kopec s pocitem, jak kdyby vás táhli silní koně – rychle a bez námahy! Pokud budete potřebovat dobít baterii, není nic jednoduššího než jí zapojit do obyčejné zásuvky a za 3 hodiny můžete znovu vyrazit! Žádná trasa již nebude příliš dlouhá a náročná. A i kdyby vás v půlce výletu potkal silný déšť, voděodolnost zařízení podle certifikace IP65 si s ním hravě poradí. Na výběr máte ze 3 režimu jízdy, čímž si můžete zvolit přesně takovou porci energie jakou budete v danou chvíli potřebovat.


Minimalistický design dotažený do posledního detailu zaručí, že vaše nově přestavené elektrokolo zůstane stále stylové. Ovládání systému je chytře integrováno do baterie a není tedy potřeba na kole žádná přebytečná kabeláž.


Pokud vám přijde zbytečné kupovat si elektrokolo a raději byste dovedli k dokonalosti své původní jízdní kolo, popřemýšlejte právě nad pohonem Pendix! Navštivte jednu z našich prodejen Citybikes v Praze nebo v Brně, rádi vám poradíme! Nechte pohon Pendix šlapat za vás!

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Středový pohon Pendix – elektrokolo snadno i z vašeho kola"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |