Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Skvělý mountain biking na HEAD Stolové hory již 12. května

7.5.2019 14:00

O květnu se říká, že je stvořen pro lásku, to samé platí i o druhém dílu NOVA CUPU ve Stolových horách, jehož romantický krajinný ráz si nejde nezamilovat.

Bookmark and Share

HEAD Stolové hory odstartuje v neděli 12. května a již počtvrté v řadě se odehraje v malebném městysi Machov na úpatí Stolových hor. Na programu jsou tři zajímavé trasy, které účastníky zavedou také do Polska. Projíždět se bude dvěma parky, jedním z nich je CHKO Broumovsko a druhý je nedaleký polský Národní park Stolové hory.


Nejméně náročná trasa je Nova jízda s délkou 18 kilometrů. Závodníci na této trase si zajedou k našim polským sousedům, kde směrem přes Machovskou Lhotu navštíví nedaleký Karłów. Početně nabitá trasa B na 42 kilometrů se vydá stejným směrem jako Nova jízda, cesta dále vede vyhlášenými Broumovskými a Polickými stěnami.

 

Ti nejodvážnější se tradičně vydají na trasu A s délkou 72 kilometrů, jež směřuje z Machova na Farní stráň k hranici Orlických hor. Po pestrém česko-polském terénu se vrací zpět do Machova, odkud se vydává stejným směrem jako předešlé kratší trasy.
 

Organizátoři NOVA CUPU nezapomínají ani na děti, pro které stále platí letošní největší výzva a tou je bezplatný start na dětských závodech s podporou Chupa Chups.


Dále se můžete těšit na skvělé ceny od partnerů seriálu. Objeví se mezi nimi například elektronika Niceboy, sportovní doplňky od Kilpi či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se bude soutěžit o mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo a cyklonavigaci Mio. Lákavá bude také hlavní cena, kterou je kolo značky Head.


Přihlaste se ještě dnes a zamilujte si Stolové hory stejně jako další stovky cyklistů!

 

 

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "Skvělý mountain biking na HEAD Stolové hory již 12. května"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu