Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na Houštecký cyklomaraton

10.6.2019 15:41

Přijeďte si 22. června zazávodit, nebo jen nasát závodní atmosféru, na 16. ročník Houšteckého cyklomaratonu. Závod se koná v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi v areálu letního kina Houštka.

Bookmark and Share

Na Houštečáku si přijdou na své všichni – pořádní závodníci zvolí trať 82 km s převýšením 600 m. Ti, co toho letos tolik nenatrénovali, si zajedou trať dlouhou 62 km a cyklisti – pohodáři, rodiny s dětmi, senioři a handicapovaní, kteří si ale chtějí také užít atmosféru závodu, se projedou na trati 26 km.
 
V prostorách bývalé vysokoškolské koleje se mohou o medaile utkat děti v závodu Houštečáček. Mohou vyhrát spousty krásných cen a zahájit svou závodnickou kariéru. Houštecký cyklomaraton je hrdým partnerem Českého poháru handicapovaných.
 
Závod vede krásnou polabskou krajinou, podél řek Jizera a Labe, borovicovými lesy, po polních a šotolinových cestách. Závod je možné jet na horském i crossovém kole. Na tratích máme čtyři občerstvovací stanice, kde vám můžeme nabídnout iontový nápoj, vodu, ovoce, sušenky, sacharidové tyčinky a vynikající svatební koláčky.
 
O zábavu se starají již od prvního ročníku moderátoři rádia BEAT a letos také kapela Dobrá Parta. Po vyhlášení výsledku následuje tombola, kde můžete vyhrát auto Mercedes na víkend s plnou nádrží, horské kolo, fitness náramek Garmin, nebo třeba kancelářskou židli.
 

Tak oprašte kolo a dres, vezměte rodinu a 22. června v 10 hodin se sejdeme na startu!! 

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na Houštecký cyklomaraton"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |