Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Elektrokolo – dárek společně stráveného času, který vám bude dělat radost dlouhá léta

5.12.2019 08:14

Jezdíte v létě s partnerkou či partnerem rádi na cyklovýlety, ale staví vás to před typický problém, že jeden tomu druhému nestačí?

Bookmark and Share

Z této situace často vznikají snadno pochopitelné konflikty. Jeden z vás si chce užít příjemnou vyjížďku s prohlížením krajiny, a navíc má třeba i o něco menší fyzičku. Kdežto pro druhého to není cyklovýlet, pokud do šlapání nedá všechnu svou energii a nesnaží se při výšlapu kopce pokořit svůj osobní rekord. Z příjemně stráveného času se tak snadno stává bitevní pole a místo, kde u kompromisu není spokojená ani jedna strana. Tento problém však může snadno vyřešit moderní elektrokolo…Horské nebo silniční elektrokolo?


Představujete si elektrokolo jako pomůcku vhodnou pro důchodce, co jede do sousední vesnice na nákup nebo naopak pro hipstera, který používá aplikace pro sdílení všeho možného a nad MHD ohrnuje nos?


Dnes už není tak úplně pravdivá ani jedna z těchto variant. E-bike si užije celá rodina.
Elektrokolo se hodí jak na silnice, tak i na sjíždění lesních stezek a hor. Horské elektrokolo vás nenechá ve štychu v Krkonoších, ale ani v Alpách.


Stejně tak elektrokolo není taková menší motorka. Abyste vy či váš partner zdolali náročné kopce, stále budete muset šlapat, ale toto kolo při šlapání nabízí menší pomoc a úlevu.
Zda zvolíte pod stromeček horské či silniční elektrokolo záleží primárně na tom, jaké výlety nejčastěji podnikáte.


Věděli jste, že existují také krosová elektrokola?

Elektrokolo jako dárek, který vám zpříjemní letní výlety


Jak vidíte, elektrokolo opravdu není pomůckou, která šlape za vás. Přesto vám může zpříjemnit (nejen) letní výlety a jeho pomocí můžete dosáhnout tolik potřebného kompromisu, který neomezí ani jednoho z vás.


Ten z páru, který je orientovaný na výkon si může užít lámání vlastních rekordů. A ten, kdo si chce užít klidný výlet, mu bude s trochou pomoci od pohonu elektrokola v pohodě stačit. Dlouhé čekání a zoufalé dohánění druhé polovičky se tak může stát velmi rychle minulostí.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Elektrokolo – dárek společně stráveného času, který vám bude dělat radost dlouhá léta"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |