Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kde to v ČR rozjet na singltreku?

29.6.2020 11:04

Milujete jízdu na kole, ale rádi byste si vyzkoušeli i něco jiného než klasickou vyjížďku po okolí či cyklistické stezce? Vyzkoušejte singltrek! Více i méně náročných trailových areálů najdete v České republice více než dostatek.

Bookmark and Share

Zdroj: Unsplash

 

Nejstarší a nejrozsáhlejší trailový areál najdete v Novém Městě pod Smrkem. Na svahu hory Smrk zažijete stoupání po hrbolatých terénech, divoké sjezdy mezi stromy a prudké zatáčky, které prověří techniku vaší jízdy. Výlet navíc můžete spojit s pobytem v Lázních Libverda a klidnějšími projížďkami po severu Čech.


Dravé traily nabízí i Rychlebské stezky v Jeseníkách, kde se vyburácí pohodáři i adrenalinoví nadšenci. Překonávat budete skalky, pařezy a bujné kořeny. Sedm skvělých tras různé náročnosti si sjedete i poblíž turisticky atraktivní lokality Broumovsko. Překonávat je můžete během odpočinkového pobytu v Trutnově.


Přes třicet kilometrů tras poblíž Nového Města na Moravě si mohou vyzkoušet i lidé na kolečkovém křesle nebo handbiku. Jednodušší stezky nabídne také jihomoravská Jedovnice, ve které nenajdete žádné prudké výjezdy a sjezdy. Traily představují skvělý jednodenní výlet při pobytu v Brně, pokud zde ale strávíte delší čas, vyrazte na cyklovýlet i do krajiny Moravského krasu.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Kde to v ČR rozjet na singltreku?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu