Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA

DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA

Z Dolomit ke korutanským jezerům. Putování pod štíty vápencových Dolomit východním Tyrolskem ke korutanským jezerům. Dobře značená Drávská cyklostezka určitě nadchne všechny příznivce cykloturistiky. Kromě prvního dne, kdy je krajina trochu členitější, je trasa vedena po pohodlných asfaltových a šotolinových cestách rovinatým terénem. Na trase máte možnost odboček na různá zajímavá místa.


Program Odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v jižních Čechách. Noční přesun přes Rakousko do italských Dolomit. Cyklotrasa Misurina 1756 m – Tre Croci – Cortina d´Ampezzo 1211 m – Toblach 1241 m, celkem 50 km. Zdatní účastníci mohou vyjet ještě na chatu Auronzo 2320 m, stoupání 7,5 km. Z Cortiny po trase zrušené železnice s tunely a mosty. Objíždí se skupina Cristallo, výhledy na Sextenerské Dolomity. MISURINA – kouzelné vysokohorské jezero ležící pod ostrými štíty Dolomit. CORTINA D´AMPEZZO – olympijské sportovní středisko obklopeno nádherným prstencem hor. Možnost výletu kabinkovou lanovkou do masivu Tofana (doporučujeme). TOBLACH – malebné lázeňské středisko. Cyklotrasa Toblach – Innichen – clo Itálie/Rakousko -Sillian 1103 m – Lienz 673 m, celkem 50 km. Trasa je vedena přímo pod ostrými štíty Lienzerských Dolomit. Do Lienzu se jede z kopce, pak po rovině. SILLIAN – možnost výletu kabinkovou lanovkou, panoramatické výhledy na Sextenské Dolomity, Lienzské a Kárnské Alpy. LIENZ – město na soutoku řek Dráva a Isel přímo pod Lienzerskými Dolomity. OBERDRAUBURG – turistické středisko pod hradem Hohenburg. Cyklotrasa Oberdrauburg – Greifenburg – Möllbrücke – Spittal – Kellerberg, 58 km. SPITTAL – zámek Porcia s arkádovým nádvořím s bohatou národopisnou expozicí, možnost výletu kabinkovou lanovkou na vrchol Goldecku 2142 m. Cyklotrasa Kellerberg – Villach – Rosegg – Velden – Maria Wörth, 52 km. VILLACH – z věže farního kostela výhled na město i okolní hory. ROSEGG – klasicistní zámek s přírodním parkem. V zámku je umístěno muzeum voskových figurín. WÖRTHERSEE – největší a nejnavštěvovanější průzračné korutanské jezero, možnost projížďky lodí po jezeře. MARIA WÖRTH – poloostrov s kaplí, možnost vykoupání. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun. Návrat v ranních hodinách.


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: středa 12. 8. 2020 – pondělí 17. 8. 2020
Počet dní: 6
Země: Rakousko
Název CK: CK HOŠKA TOUR
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Bus, Kolo
Ubytovaní: Pod střechou
Obtížnost: střední
Doporučené kolo: trekingové

Cena zahrnuje:

přeprava 3x ubytování 3x snídaně průvodce

Cena: 8 Kč


Diskusní fórum pro: "DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu