Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí

DoKola!

každý závodník obdrží týden před závodem trasu, kterou si sám nahraje do své GPS navigace. Podmínkou úspěšného absolvování je dodržení této trasy. závod začíná netradičně - účastníci dostanou papírovou mapu s kontrolami, které musí v libovolném pořadí objet, pouze poslední kontrola je pevně dána a teprve po jejím projetí začínají účastníci závodit dle trasy nahrané v jejich GPS navigaci. Celá tato "kontrolní" taškařice bude představovat přibližně 5% z celé trasy, což je podle oka organizátora cca 17 km. akce probíhá nonstop. z trasy lze kdekoli odbočit, např. za účelem občerstvení, opravení závady, navštívení babičky, nedělní mše..., ale je však nutno v jízdě zase pokračovat na stejném místě, kde jste z trasy odbočili. na trase budou 2 inspekční místa (IM), kde si pořadatelé odškrtnou odpadlíky a ostatním zaznamenají čas průjezdu, případně pohovoří o životě na trase a pořídí fotečku do alba. start i cíl je na fotbalovém hřišti ve Vilémově u Golčova Jeníkova (pozor nezaměnit! Vilémovů je v ČR zhruba deset!), kde budete mít možnost pohodlně zaparkovat vaše auta. po dojezdu do cíle bude prvním třem přeživším bedlivě zkontrolována trasa cílovou komisí a rozdány dary. Ostatním úspěšným cyklistům, kteří závod zdárně dokončí až do cíle, bude trasa zkontrolována po zaslání na pořadatelský email, z čehož bude následně sestavena výsledková listina. v cíli vás pak čeká dojezdová medaile, famfára, přípitek a nehynoucí obdiv! časový limit je 50 hodin, tak hejbněte kostrou!

Bookmark and Share


DoKola! je první ročník závodu horských kol bez podpory "na vostro". Zkuste nasednout na svého jednostopého oře a ověřit si, co sami zvládnete na trase bez zajištění! 340 km dlouhá trasa podle navigace a cca 17ti kilometrový bonbónek dle mapy jsou vedeny po polních a lesních cestách nejkrásnějšími zákoutími Vysočiny a Železných hor.


Datum a čas akce (začátek): pátek 12. červen 2020, 17:00
Datum a čas akce (konec): neděle 14. červen 2020, 19:00
Místo konání: Vilémov u Golčova Jeníkova, Kraj: Kraj Vysočina
Specifikace místa: fotbalové hřiště, GPS 49°48'49.543"N, 15°31'52.854"E
Pořadatel: Fanaticus, z.s.
Kontakt: Jan Hovorka
Email pořadatele:
WWW pořadatele: http://www.dokolamtb.cz
Záznam provedl: Pavel Hovorka Hovorka
Datum pořízení záznamu: 3.1.2020 19:19

Kontaktní formulář

Přejete si poslat zprávu pořadateli akce? Využijte náš kontaktní formulář.Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu