Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 333,- Kč

S Luckou a Michalem kolem zeměkoule - IV. část. Čtvrtý, závěrečný díl vyprávění o letos dokončené cestě kolem světa na kolech popisuje zážitky z přejezdu celé Severní Ameriky (Mexiko, USA, Kanada), z Jižní Afriky a pak cestu Evropou domů.

obal

Autor: Jan Králík

Orientační cena: 190,- Kč

V novodobé historii české cyklistiky bychom asi jen těžko hledali osobnost, která by ji ovlivnila takovým výrazným způsobem jako Jaroslav Cihlář. Malou splátkou na velký dluh všech, kteří mají rádi kolo, je publikace Život v jednom kole, již připravilo vydavatelství V-Press.

obal

Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon

Orientační cena: 299,- Kč

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, III. část. Třetí část vyprávění Lucie Kovaříkové a Michala Jona, kteří 1. května 2005 ukončí tříletou cestu kolem světa na kolech. Už podle názvu bude děj knihy pěkně drsný. Popisují v ní totiž Jižní Ameriku, která byla asi tím nejnáročnějším a nejnamáhavějším kontinentem jejich cesty Celobarevná, vázaná, 200 stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

S touto knihou můžete krůček po krůčku hlouběji proniknout do příslušné problematiky. Jednotlivé kapitoly se vztahují z větší části specificky k tréninku s činkami. Jádro této knihy tvoří přehled jednotlivých cviků. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Tato kniha vám ukáže, že silový trénink prováděný šetrně je vhodný i pro vás. Není nudný, ani nebezpečný nebo příliš náročný. Můžete jej provádět doma a nepotřebujete k němu prakticky žádné pomůcky. Většina cviků je koncipována tak, že jako zátěž používá vlastní tělesnou váhu. 128 plnobarevných stran.

obal

Autor: Wolfgang Mießner

Orientační cena: 199,- Kč

Kniha se všeobecně zabývá pohybovou aktivitou ve fitness centrech. (Pozor, fitness není synonymum pro bodybuilding!) Cílem je představit čtenáři krok za krokem základy zdravotně orientovaného fitness tréninku, výkonnostního sportu se kniha netýká. 128 stran.

obal

Autor: Chris Carmichael a Jim Rutberg

Orientační cena: 220,- Kč

Tato kniha je určena všem, kteří se aktivní cyklistikou zabývají nejen z čistě rekreačního hlediska. Máte-li ambice stát se závodníky na kole, pak se týká právě vás. Autor, Chris Carmichael, je osobním trenérem Lance Armstronga.

obal

Autor: Peter Konopka

Orientační cena: 199,- Kč

Kniha je velmi zajímavým pohledem na sportovní způsob stravování. Čtenář se v knize může velmi podrobně seznámit s obecnými zásadami zdravé sportovní výživy, včetně objasnění některých douhodobě diskutovaných problematických okruhů. 128 celobarevných stran.

« Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz