Česká verze English version
Cykloserver.cz

První stopa

Lapland Extreme Challenge, skutečně extrémní výzva o délce 1000 kilometrů. Od svého počátku v roce 2014 odolávala všem vyzyvatelům. Jak to dopadlo, když jsem se na start postavila já a můj přítel Adam Záviška?


Název: První stopa
Autor: Markéta Peggy Marvanová
Vydavatel: Markéta Peggy Marvanová
Orientační cena: 289,- Kč
Rok vydání: 2017
Odkaz: http://peggymarvanova.cz/prvni-stopa

Bookmark and Share

Zajímá vás, jak se spí ve sněhu, kdy je zmrzlina za polárním kruhem lepší než salám a jak se nejlíp chodí po extrémně zasněženém Laponsku? To vše a mnohem víc se dočtete v knize První stopa od Markéty “Peggy” Marvanové (22). Mladá sportovkyně v ní vypráví, jak se svým přítelem Adamem Záviškou (23) pokořili - jako první na světě - náročnou výzvu Lapland Extreme Challenge.

“Komunikace mezi námi začíná být obtížná. Vlivem únavy naše mentální pochody nabírají zpoždění. Nejsme schopni dělat ani dvě banální věci zároveň. Stačí, aby si jeden z nás třeba jen rovnal čepici nebo nandával čelovku, a rázem přestává v rozhovoru, protože je plně soustředěn na JEDNU danou činnost. Než tedy ten druhý odpoví na otázku, první už neví, na co se vlastně ptal...”

Ukázka (pdf) z knihy >>>
Autogramiáda a fotky z knihy >>>


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |