Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Poděbradka Bike Adventure 2002 - výsledky

18.7.2002 13:12

Informace o tomto zajímavém závodě jsme přinesli. Nyní jsou k dispozici celkové výsledky všech 6 kategorií a výsledky soutěže klubů a firem. Team CykloServer.cz zaujmul mezi firmami hezké bramborové místo...

Bookmark and Share

Kategorie MMS (muži do 80 let) Pořadí Jméno Body 1. Poštulka Karel, Klinec Martin -- SK Panda Topolčianky 788 2. Hasman Jan, Hašek Ondra -- KOS Plzeň - M. I. 778 3. Folprecht Eda, Vřešťál Jan -- A.S.A. Turnov 762 4. Chaloupský Pavel, Přibyl Ivan -- VŠSK ped.f. Praha 742 5. Bureš Pavel, Pekárek Pavel -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br 738 6. Dvořáček Petr, Ptáček Jan -- Klub OaB Tesla Brno 724 7. Mádl Jan, Nejedlý Vladislav – WARMPEACE 724 8. Linhart Aleš, Pírek Josef -- CykloServer.cz 722 9. Fajtl Jaroslav, Prautsch Pavel -- KOS Plzeň - M.I. 676 10. Gebas Miroslav, Tihon Michal -- G.T. team 670 11. Jakoubě Tomáš, Svoboda Jan -- SK SNS 640 12. Podroužek Jíra, Přibil Jan -- Bike tunel Praha 634 13. Habán Ivo, Malý Vladimír -- Sokol F-M 624 14. Tomeček Lubomír, Vodrážka Jakub -- KOS Plzeň - M.I. 624 15. Hromas Vladimír, Zmítko Jiří -- Regal bike 624 16. Lišťanský Ondřej, Zoula Miloslav -- Regal bike 620 17. Hanák Petr, Prášek Roman -- Co je vám do toho 618 18. Ševčík Robert, Šňupárek Martin -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br 616 19. Jirgl Otakar, Náhlovský David -- Jirgl-Náhlovský 610 20. Matějec Jan, Müller Pavel -- Jehlanka Team 610 21. Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FSP 608 22. Beinert Sven, Beinert Tom -- Bike Insider 594 23. Hlavsa Jiří, Pecháček Zbyněk -- Cykloservis Na Kluči 588 24. Michalík Ivan, Michalík Petr -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br 588 25. Průša Michal, Schwab Martin -- Klub OB Tesla Brno 582 26. Kočárník Luděk, Lukáč Michal -- Ašští bikeři 572 27. Roub Lubomír, Slabý Václav -- Kralovice 570 28. Jalový Jaroslav, Ráb Martin -- RBK 566 29. Hildebrand Jost, Röthling Matthias -- Team Biox Ultra 560 30. Kalousek Mirek, Kaňka Jiří -- Blue-cell 556 31. Boudný Jan, Matějec Viktor -- Jehlanka Team 554 32. Novohradský Aleš, Polák Petr -- Novohradský-Polák 550 33. Veltruský Jaroslav, Vondra Luboš -- Kačátko & Tříkolka 550 34. Lukavec Petr, Prevuzňak Martin -- Draci ze Smžofky 548 35. Husák Václav, Zaydlar Michal -- BF sport Liberec 544 36. Maleček Martin, Vokurka Honza -- Žižkovský tygři 536 37. Bašus Petr Báša, Brabač Lukáš Laukanen -- Tekmovalci 534 38. Bořil Vladimír, Svoboda Petr -- Ašští bajkeři 520 39. Kubín Martin, Soukup Petr -- SMS Team Kladno 506 40. Suchánek Ladislav, Trunkát Dan -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br 498 41. Novák Pavel, Pernička Petr -- Brione team 496 42. Kamenský Roman, Sládek Jaroslav -- Kamenský-Sládek 494 43. Feix Jiří, Nezbeda Michal -- T-Mobile MTB Team 492 44. Hosnédl Petr, Rubeš Martin -- S.P.CH.S. 490 45. Ježek Jakub, Kryl Jan -- Dockey team 470 46. Hýř Onřej, Hýř Roman -- Sanofi-Synthelabo 470 47. Michálek Martin, Sirotek Vítek -- Kačátko & Tříkolka 470 48. Komárek Pavel, Sajal Martin -- Ekonom Praha / K314 464 49. Chromý Pavel, Prantl Tomáš -- Chromý-Prantl 460 50. Popjuk Viktor, Schořík Jan -- Louda 460 51. Horák David, Šváb Přemysl -- WARMPEACE 450 52. Myška Petr, Švorc Jiří -- Myška-Švorc 450 53. Kočandrle Petr, Svoboda Radek -- STOCK 450 54. Jindrák Jan, Stamberg Stanislav -- Alu Team 450 55. Janata Michal, Nouzák Miloš -- Bike tunel Praha 448 56. Burdík Jan, Veselský Marek -- SMS Team Kladno 442 57. Kraus Manfred, Petr Michal -- A.M. bike no limits 438 58. Recker Rainer, Wenk Thomas -- Bike Insider 424 59. Koucký Roman, Kožnar Jan -- CTF MTB Jilemnice Mladkov 422 60. Strnad Marek, Vaněk Libor -- Jožin 418 61. Dlohoš Josef, Skořepa Jan -- Regal Bike 418 62. Krňanský Michal, Sedlák Michal -- Inkognito 416 63. Stukbauer Jan, Zmek Josef -- Ekonom Praha 406 64. Pravda Pavel, Školák Jan -- VDO CZ 402 65. Bořek Michal, Wiessar Petr -- Pilsenman Club 400 66. Votava Adam, Votava Stanislav -- Votavovi 400 67. Šinamdl David, Včela Jan -- Spirit eTel Team A 396 68. Šauer Max, Šauer Tomáš --Šauerovi 396 69. Kuchyňka Martin, Valenta Robert --Jožin 390 70. Bartoš Michal, Vochyán Lubomír -- Crank Team 386 71. Bednařík Radek, Juřík Zdeněk -- CykloServer.cz 386 72. Křeválek Klaus, Ženíšek Jaromír -- Spirit eTel Team B 384 73. Hrabovský Martin, Stulík Martin -- Jožin 380 74. Klaus Pavel, Kočí Libor -- Spirit eTel Team A 370 75. Benda Michal, Zelenka Martin -- Benda-Zelenka 370 76. Kašák Jan, Smaržík Jan -- Baník Svatava 362 77. Horák Pavel, Soboslai Petr -- Nejdek 360 78. Rindt Jan, Sameš Milan -- Bakov Devils 358 79. Matějec Hynek, Šimek Radek -- Jehlanka Team 356 80. Bucher Richard, Musil Miroslav -- Auto Musil 344 81. Ducháček František, Prokop Petr -- WARMPEACE 340 82. Schlanstedt Christian, Schlanstedt Ralf -- Schlanstedtes 340 83. Lederer Pavel, Lederer Petr -- VDO CZ 330 84. Šimůnek Tomáš, Švec Jan -- Jehlanka Team 326 85. Karas Martin, Petr Jakub -- A.M. bike no limits 326 86. Vala Igor, Vala Petr -- Crank Team 324 87. Holakovský Aleš, Křen Josef -- Ocelot 324 88. Rabe Jens, Roscher Lars -- ESV Dresden MBO 320 89. Martínek Libor, Mládek Daniel -- SK Crazy Monkeys 318 90. Matějů Luboš, Nemšovský Petr -- Sild Team 310 91. Pavlíček Ondřej, Pavlíček Václav -- Pavlíčkovi 298 92. Danihel Emil, Danihel Vojtěch -- Hornoblaťáci 290 93. Hrubý Pavel, Volejník Jiří -- Lokomotive 290 94. Kodet Jan, Tušek Karel -- Kačátko & Tříkolka 288 95. Bielczyk Svatoslav, Kian Tan Swee -- Bielczyk-Kian 278 96. Fuchs Jiří, Sladký Marek -- Spartak 1. brněnská 266 97. Picman Martin, Pour Aleš -- Notorola 230 98. Klapka Tomáš, Šafář Radek -- Klapka-Šafář 230 99. Česák Julius, Vondraš Petr -- Regal bike 230 100. Černický Marek, Uher Jiří -- Crazy Devils 230 101. Manzák Petr, Žáček Pavel -- Ašští bikeři 180 102. Černý Jaroslav, Kozák Lukáš -- Černý-Kozák 150 103. Dolanský Miroslav, Vrátník Karel -- Orig. Vivalin Team Kadaň 110 104. Kubíček Petr, Skála Daniel -- BC Mramor Vesmír 106 105. Štádler Michael, Tůma Pavel -- WARMPEACE 102 106. Bitman Martin, Kos Tomáš -- Jehlanka Team 26 107. Kruliš Petr, Pežout Ivan -- Karlova Koruna 0 Kategorie MDS (mixy do 80 let) Pořadí Jméno Body 1. (Černá Jitka), Bloudek Ondřej -- Bike tunel Praha 700 2. Kottová Petra, Štáfek Pavel -- SMS Team Kladno 680 3. Lundáková Jana, Bloudek Petr -- Bike tunel Praha 646 4. Pelarová Katka, Urválek Jiří -- Tesla Brno 642 5. Šípková Alena, Hesoun Jan -- WARMPEACE 598 6. Dufková Karolína, Hataj Tomáš -- ProgramCycle 596 7. Pospíšilová Lucie, Doležal Pavel -- SMS Team Kladno 584 8. Hrdinová Klára, Fuchs Michal -- Bike tunel Praha 572 9. Vondrová Kateřina, Vondra Radek -- OK 24 Praha 568 10. Tolarová Barbora, Tolar Michal -- Tolarovi 556 11. Vítková Eliška, Šiška David -- KSP UP Olomouc 556 12. Ryglová Hana, Claudio La Carbonara -- Tesla Brno 530 13. Čumplová Klára, Votápek Daniel -- T-Mobile MTB team 520 14. Šolarová Jana, Zídek Jan -- SvP Technika Praha 518 15. Pařízková Věra, Pařízek Petr -- SNS Smržovka 500 16. Škulavíková Michaela, Franc Robert -- TJ Slavia K. Vary 490 17. Německá Lucie, Vlček Jiří -- Bike tunel Praha 488 18. Kolářová Tereza, Lisý Ondřej -- OK Harcov 488 19. Burdová Lenka, Had Daniel -- Ašští bikeři 478 20. Ferstlová Lenka, Hons Michal -- SK SNS 470 21. Ryšavá Kateřina, Novák Libor -- OK 24 Praha 470 22. Rindtová Eva, Urban Hynek -- Čuníci Bakov Devils 468 23. Velkoborská Ivana, Mráz Petr -- Sanofi-Synthelabo 464 24. Müllerová Jana, Stryk Daniel -- Müllerová-Stryk 444 25. Sobíšková Jana, Duda Jan -- Sobíšková-Duda 440 26. Votočková Alice, Dostál Aleš -- SK EPI Praha 438 27. Vydrová Tereza, Vydra Lukáš -- SvP Technika Praha 436 28. Lišková Jitka, Uhlíř Luboš -- Cykloturistika 434 29. Mayerová Lída, Mayer Patrik -- Mayerovi 430 30. Sladká Kateřina, Sladký Ivan -- Spartak 1. brněnská 426 31. Grusová Klára, Klápště Jan -- Grusová-Klápště 418 32. Jiránková Petra, Hájek Jiří -- Nejdek 418 33. Páralová Radana, Brandalík Tomáš -- Páralová-Brandalík 396 34. Marijczuková Markéta, Kamzík Jan -- T-Mobile MTB Team 396 35. Šimpachová Lucie, Škopek Martin -- Fight Club 382 36. Šilhánková Kateřina, Brousek Petr -- TEMPO 99 376 37. Hromádková Dáša, Bureš Petr -- S.P.Ch.S. 376 38. Čermáková Renata, Čermák Petr -- Čermákovi 374 39. Marešová Jarka, Vycpálek Tomáš -- Blue-cell 370 40. Nováková Renata, Novák Martin -- Bike tunel Praha 362 41. Hochmanová Kateřina, Pokorný Marek -- BKT Blatce 360 42. Zárybnická Simona, Zárybnický Luděk -- SK Crazy Monkeys 360 43. Urbancová Marcela, Radovan Čech -- Tesla Brno 360 44. Šibralová Jitka, Krejča Petr -- TJ Vykys 358 45. Broučková Lucka, Štembera Jan -- OK Harcov 346 46. Vídeňská Martina, Křivka Miloš -- Karlova Koruna 346 47. Nováková Marie, Novák Ivo -- OK 24 Praha 340 48. Marhevková Katarína, Kováč Milan -- VBA Bratislava 340 49. Ptáčková Veronika, Ptáček Ondřej -- Tesla Brno 330 50. Ferdinandová Jana, Vanka Petr -- Ferdinandová-Vanka 328 51. Sottnerová Kateřina, Plíšek Dalibor -- VŠSK Ped. F. Praha 322 52. Rumlová Magdalena, Řehounek Jakub -- Bike tunel Praha 310 53. Doležalová Kateřina, Novotný Michal -- Doležalová-Novotný 310 54. Řízková Zuzana, Řízek Jaroslav -- VR-DOPITO 310 55. Mužíková Kačka, Lesák Ondra -- Slimejš Team 300 56. Exnerová Jitka, Najman Radko -- Exnerová-Najman 298 57. Beranová Zuzana, Duda František -- Beranová-Duda 284 58. Kastnerová Jana, Růžička Martin -- Spirit eTel Team B 280 59. Urbanová Veronika, Martiška Pavel -- Ašští bajkeři 280 60. Jandová Lenka, Janda Josef -- Orig. Vivalin Team Kadaň 276 61. Fatková Lucie, Zajíček Miroslav -- T-Mobile MTB Team 272 62. Danihelová Jana, Danihel Emílek -- Hornoblaťáci 262 63. Hofreiterová Dita, Hofreiter Bohdan -- Hofreiterovi 262 64. Křesťanová Lucie, Urbaník Robert -- Spirit eTel Team A 256 65. Lotková Halka, Lotko Petr -- Lotkovi 236 66. Galasová Olga, Zeman Jan -- SK Crazy Monkeys 228 67. Holbíková Martina, Ševčík Petr -- Holbíková -Ševčík 228 68. Komínová Kateřina, Štembera Roman -- Bobík Team 226 69. Dvorská Kamila, Mikšík Pavel --ŽP Praha 198 70. Harantová Radka, Denk Jiří -- Denk-Harantová 190 71. Černá Petra, Černý David -- Černí 184 72. Petrová Marta, Vích Pavel -- A.M. bike no limits 140 73. Čermáková Lucie, Čermák Petr -- Čermákovi Praha 138 74. Vavřinová Monika, Vavřina Pavel -- Vavřinovi 120 75. Hudcová Renata, Schick Jan -- Antikvariát Valentinská 98 76. Kohoutová Šárka, Otípka Petr -- Kohoutová-Otípka 92 77. Drahorádová Zuzana, Štembera Petr -- OK Harcov 50 78. Vorlíčková Helena, Lupek Karel -- Vorlíčková Lupek 0 Kategorie DDS (ženy do 80 let) Pořadí Jméno Body 1. Haarsma Kay, Rousová Stáňa -- KOS Plzeň - M.I. 576 2. Eckardt Cornelia, Knoblauch Sonnhild -- TU Dresden 540 3. Gandělová Kateřina, Králová Lenka -- Tesla Brno 482 4. Folprechtová Jarča, Vřešťálová Lucie -- A.S.A. Turnov 480 5. Čečrdlová Marcela, Kučová Martina -- Cykloserver.cz 434 6. Herinková Lucie, Chrpová Slávka -- FTVS UK 426 7. Hejretová Soňa, Hubalovská Andrea -- Hejretová-Hubalovská 400 8. Hykšová Markéta, Rubešová Kateřina -- Hykšová-Rubešová 370 9. Brajková Romana, Matějcová Eliška -- Jehlanka Team 344 10. Bočková Pavla, Pellantová Iva -- Tesla Brno 340 11. Hyřová Blanka, Sadílková Jana -- Sanofi-Synthelabo 330 12. Formánková Věra, Machačová Vlaďka -- WARMPEACE 330 13. Burešová Hana, Pěnkavová Hana -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br 322 14. Spilková Eva, Spilková Marta -- Jehlanka Team 316 15. Čepičková Jana, Křenková Markéta -- Staré větve 294 16. Bartošová Alena, Genserová Jitka -- Crank Team 222 17. Havelková Jana, Majerová Alena -- SKP Sokolov 210 18. Rousová Mirka, Rousová Petra -- Cyklo-Sport-Cheb 204 19. Daňková Zuzana, Hrazdírová Tereza -- RBK 200 20. Stoudová Sandra, Ťuháčková Irena -- Dobrman Team 40 21. Dáňová Klára, Löflerová Věra -- Jenišov 0 Kategorie MMS (muži nad 80 let) Pořadí Jméno Body 1. Golombiovský Jaroslav, Müller Petr -- Jehlanka Team 558 2. Brugovský Daniel, Jansa Jiří -- eTel 526 3. Kalianko Jan, Šebesta Karel -- SKP Sokolov 506 4. Horák Lubomír, Jirásek Jan -- Cyklos-servis A+J Ostrov 494 5. Bauer Lumír, Havíř Zdeněk -- Sanofi-Synthelabo 462 6. Blabla Zdeněk, Růžička Jiří -- SKP České Budějovice 430 7. Ďurín Jan, Kurča Štefan -- Cart Print Nitra 428 8. Kalkus Ivan, Sluka Milan -- Jehlanka Team 396 9. Bitman Petr, Tůma Miroslav -- Vodáci 322 10. Pálek Vladimír, Schreirer Tomáš -- Liberec 270 11. Sazima Miloslav, Smíšek Ondřej -- Sazima-Smíšek 200 12. Kadlec Luděk, Kopecký Jiří -- CTIRAD Chomutov 120 Kategorie MDS (mixy nad 80 let) Pořadí Jméno Body 1. Ouředníková Eva, Udatný Petr -- Snail-wheels 550 2. Vyšínová Iveta, Vyšín Jiří -- Vyšínovi 488 3. Černická Irma, Galát Jaroslav -- Černická-Galát 326 4. Spilková Vladimíra, Spilka František -- Jehlanka Team 302 5. Smrčková Jitka, Smrčka Miloš -- Běžecký klub Říčany 230 6. Šípová Irena, Šíp Václav -- Šípáci 166 7. Tomešová Zdeňka, Tomeš Miroslav -- Tomešovi 120 8. Štorková Iva, Štorek Ladislav -- Karlova Koruna 0 Kategorie DDS (ženy nad 80 let) Pořadí Jméno Body 1. Sazimová Lidmila, Sazimová Lidmila -- Sazimová 298 2. Bitmanová Halka, Matějcová Adolfa -- Jehlanka Team 214 3. Bednaříková Jarka, Sladká Zora -- Spartak 1. brněnská 178 Sportovní kluby Pořadí Jméno Body 1. Tesla Brno 2247 2. SMS Team Kladno 2149 3. VSKTrunkát Zrník MZLU Brno 1942 4. Draci ze Smržofky 1901 5. OK 24 Praha 1791 6. Jehlanka Team 1722 7. Ašští bikeři 1713 8. Regal  bike 1662 9. Káčátko&Tříkolka 1308 10. Jožin 1188 11. OK Harcov 1148 12. SK Crazy Monkeys 1082 13. S.P.Ch.S. 1008 Firmy Pořadí Jméno Body 1. Bike Tunel Praha 2492 2. Warmpeace 1987 3. T-Mobile MTB Team 1682 4. CykloServer.cz 1542 5. Sanofi-Synthelabo 1535 6. Spirit eTel Team A 1098 7. Spirit eTel Team B 838 8. Auto Musil 761

Diskusní fórum pro: "Poděbradka Bike Adventure 2002 - výsledky"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Doporučené mapy

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.


Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.



Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Brýle Uvex Sportstyle 215 (green/green)

Sponzor soutěže:


Více zde

Archiv soutěží

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama





Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz