Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklobus Praha - Brdy zahájí provoz

18.6.2003 15:23

V sobotu 21.6.2003 zahájí provoz linka cyklobusu Pražské integrované dopravy. Linka bude v provozu v soboty, neděle a svátky do 28.9.2003. Spoje cyklobusu navazují v Dobřichovicích na vlaky. Upravené cyklobusy mohou dopravit 25 kol.

Bookmark and Share

V sobotu 21.6.2003 zahájí provoz linka cyklobusu Pražské integrované dopravy. Linka bude v provozu v soboty, neděle a svátky do 28.9.2003 v trase: Dobřichovice, nádraží - Černolice - Řitka - Mníšek pod Brdy, náměstí - Mníšek pod Brdy, Kaple - Kytín Spoje cyklobusu navazují v Dobřichovicích na vlaky trati ČD č. 171 (Praha - Beroun). Hlavním cílem je zlepšit přístupnost výše položených cyklisticky atraktivních oblastí Brd veřejnou dopravou. Provoz linky je zajištěn upraveným autobusem pro přepravu 25 jízdních kol připevněných v úchytech (konstrukce vozidla je úspěšně používána již šestou sezonu v Jablonci nad Nisou). Na lince cyklobusu platí tarif PID, za přepravu jízdního kola se platí jednotně 12 Kč. Jízdní kolo ve vlacích ČD je nutné odbavit dle Tarifu ČD (v navazujících vlacích většinou jako spoluzavazadlo za 20 Kč). Jízdní řád, mapa, další informace Podrobnější informace na stránkách ROPIDu (Regionální Organizátor Pražské Integrované Dopravy) nebo informačních letácích v cyklobusu (ke stažení v PDF, 670 kB). V letáčku naleznete jízdní řád mapku (viz. výše) pár tipů pro cykloturisty.

Diskusní fórum pro: "Cyklobus Praha - Brdy zahájí provoz"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |