Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Poslední duatlonový závod roku ICE-MAN 2004 se blíží

16.10.2004 13:23

Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol, kteří chtějí udělat dobrou tečku za uplynulou sezonou, na 2. ročník cross bike duatlonu ICE-MAN 2004. Závod se uskuteční již v sobotu 23. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.

Bookmark and Share

Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol, kteří chtějí udělat dobrou tečku za uplynulou sezonou, na 2. ročník cross bike duatlonu ICE-MAN 2004. Závod se uskuteční již v sobotu 23. října v areálu letního koupaliště ve Zborově (okres Šumperk – cca 5 km od města Štíty).   Pro závodníky je připravena nenáročná trať o délce (5 km běh – 25 km MTB – 3 km běh), která je situována v bezprostředním okolí Zborova. Neváhejte a přijďte si zazávodit, vyzkoušet svoji podzimní formu a zároveň strávit příjemný den ve společnosti „ledových mužů“.   Prezentace v den závodu od 10:00 hodin do 12:00 hodin. Start závodu ve 12:30 hodin.   Bližší informace naleznete na webových stránkách www.rampusak-stity.cz/ice-man nebo na tel. čísle 604 230 998.

Diskusní fórum pro: "Poslední duatlonový závod roku ICE-MAN 2004 se blíží"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |