Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Už podruhé připravil Pepa Dressler nástěnný kalendář

17.12.2004 14:13

Loňský byl spíše o velkých fotografiích a hlavně jako dekorace na stěnu pro příznivce cyklistiky. Ten letošní je víc pracovní a ocení ho hlavně cyklisti, kteří potřebují kalendář více pracovně. A právě pro ně připravil Pepa verzi, kde je dvanáct fotografií od Davida Blažka.

Bookmark and Share

Loňský byl spíše o velkých fotografiích a hlavně jako dekorace na stěnu pro příznivce cyklistiky. Ten letošní je víc pracovní a ocení ho hlavně cyklisti, kteří potřebují kalendář více pracovně. A právě pro ně připravil Pepa verzi, kde je dvanáct fotografií od Davida Blažka jen v polovičce formátu a ve spodní je zajímavě graficky obzváštněné tříměsíční kalendárium s "jezdcem" na označení aktuálního dne. Fotografie si může každý otáček podle nálady a kalendárium si odtrhává po měsíci. Rozložený kalendář má rozměr 34x68 cm. Prodává se ale složený na půl a ve slušivém kartónovém obalu s originální fotografií s autem značky dressler. Navíc ještě zalitý do průhledné fólie. Vše na kvalitním papíře a jako pěkný dárek koupíte v některých cykloobchodech a supermarketech a nebo nejlépe objednávejte přímo od Pepy na stránkách www.dressler.cz (část , kde můžete dostat kalendář i s věnováním a podpisem za 279,- Kč Co říká o svém kalendáři autor Pepa Dressler: "Zkušenosti a ohlasy na kalendář 2004 byly moc dobrý a měl jsem z něho radost a bavil mě doma na stěně. Během roku jsem přemýšlel co udělat jinak a sbíral jsem postřehy na používání kalendáře. Zjistil jsem, že velký fotky jsou fajn, ale každý trochu zaměstnaný člověk potřebuje kalendář víc na plánování než zapisování a rozhodl jsem se udělat kalendář tříměsíční. Tedy takový, kde je na jednom listu kalendária vidět měsíc aktuální, ale i předchozí a budoucí. Aktuální den se navíc označí pojízdným "jezdcem" ve žluté barvě. Možná tedy nebude kalendář tolik bavit nejmladší kluky, ale zase vyhoví víc lidem pracujícím. I fotky jsem se snažil dělat trochu jiný. Jsou čtvercové, focené na středoformát a snažili jsme se je udělat rozmanitý a zajímavý pro co nejširší skupinu z vás..."

Diskusní fórum pro: "Už podruhé připravil Pepa Dressler nástěnný kalendář"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |